Pristatytas pirmasis pasaulyje televizorius su SLED ekranu

Kinų kompanija „Realme“ pristatė originalų televizoriaus modelį su SLED matrica. Naujiena pasižymi ne tik plačiu spalvų diapazonu, bet ir originaliu foninio apšvietimo tipu, kuris, pasak gamintojo, gali žymiai sumažinti akių nuovargį net ir po kelias valandas trukusio turinio peržiūros.

Kūrėjai SLED technologiją pozicionuoja kaip alternatyvą kvantinių taškų ekranams (QLED). Daugumos šiuolaikinių LED matricų apšvietimo sistemose naudojami mėlynos šviesos diodai, kurių šviesa keliaudama per specialius filtrus virsta balta. Savo ruožtu naujovė įgijo raudonų, žalių ir mėlynų elementų rinkinį (RGB).

Pasak bendrovės atstovų, šis požiūris leido išplėsti NTSC spalvų gamos aprėptį iki 108% ir žymiai sumažinti skleidžiamo mėlynojo spektro intensyvumą, tuo pačiu sumažinant vartotojo akių apkrovą net ilgai žiūrint televizorių. Pirmasis kompanijos SLED televizorius gavo 55 colių matricą su 4K raiška (3840×2160 taškų).

Debiutanto išsamias specifikacijas, pardavimo pradžios datą ir kainą gamintojas paskelbs vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau