Pristatytas „LG G7 ThinQ“ – intelektualus flagmanas su geru garsu

LG pristatė naują savo išmaniųjų telefonų flagmaną – „G7 ThinQ“. Korėjos kompanija septintosios kartos top-end serijoje pagrindinį dėmesį skiria  programinei įrangai, tiksliau, jos dirbtiniam intelektui (DI). Jo buvimas nurodomas prietaiso pavadinime esančiu žodžiu ThinQ. Išmaniojo telefono DI algoritmai išmoko geriau atskirti siužetus (19 režimų, o ne 8) ir pasirinkti naktinio fotografavimo parametrus.

Kitas išmaniojo privalumas yra „Google Lens“ technologijos palaikymas. Kas tai yra dar tiksliai nežinoma, nes paieškos gigantas „Lens“ pristatys tik „Google I/O“ konferencijoje. LG teigimu, tai yra funkcijų rinkinys, leidžiantis gauti informaciją apie į kameros objektyvą patekusius objektus. Aktyvuoti „Google Lens“ bus galima dukart spustelėjus specialų mygtuką. Vienu paspaudimu paleidžiamas „Google“ asistentas, o ilgai paspaudus suaktyvinamas balso ryšys su juo.

LG G7 ThinQ

Kad su „Google“ asistentu būtų galima lengviau bendrauti LG įdiegė technologiją, pavadintą SFFVR (Super Far Field Voice Recognition ), kuri leidžia išmaniajam telefonui aiškiai išgirsti komandas iš tolimo atstumo ir esant aukštam triukšmo lygiui. LG pasirūpino ne tik garso fiksavimu, bet ir jo atkūrimu: garsiakalbyje įtaisyta rezonuojanti kamera, kuri papildo žemus dažnius, ypač jei prietaisą padėsite ant plokščio paviršiaus.  Įdiegtas DTS^X 7.1 akustikos palaikymas naudojant ausines ir Hi-Fi Quad DAC.

Laikas grįžti prie fotoaparato: „LG G7 ThinQ“ jį gavo dvigubą, sudaryta iš pagrindinio 16 MP modulio su f/1,6 diafragma ir 71 laipsnių fiksavimo kampu, bei papildomo tokios pat skiriamosios gebos modulio su f/1,9 diafragmą 107 laipsnių kampu. Tarp patobulinimų gamintojas mini portreto režimą (anksčiau G-serijoje jo nebuvo) ir mažiau iškraipymų plataus kampo nuotraukose. Yra mažiau reikšmingų atnaujinimų, pvz., ekrane pateikiami lipdukai ir  fotografavimas 1 sekunde anksčiau, prieš paspaudžiant užrakto mygtuką (Live Photo).

LG taip pat padirbėjo su „G7 ThinQ“ ekranu, kuris naudoja 6.1 colių, 3120×1440 taškų (kraštinių santykis 19.5:9, 564 ppi) LCD matricą. Kompanija giriasi didžiausiu ekrano ryškumu: 1000 nitų. Tarp kitų ypatybių verta paminėti šešis iš anksto nustatytus vaizdo parametrų rinkinius, kurie gali įsijungti automatiškai, ir išpjovą ekrano viršuje, kuri gali būti paslėpta arba atvirkščiai, paryškinta ryškia spalva „daugiau suasmenintam efektui“.

LG G7 ThinQ

Kitos savybės: platforma „Qualcomm Snapdragon 845“, 3000 mAh baterija, palaikanti greitą bei bevielį įkrovimą, stiklo ir metalo korpusas su „Gorilla Glass 5“ abiejose pusėse, apsauga pagal standartus IP68 ir MIL-STD-810G, FM radijas, NFC, USB Type-C 2.0, 3,5 mm ir microSD lizdai. Bus du pasirinkimai su skirtinga atminties talpa: „LG G7 ThinQ“ įdiegta 4 GB operatyviosios atminties ir 64 GB ROM, o LG G7+ ThinQ“ siūlo 6 GB LPDDR4X RAM ir 128 GB UFS 2.1 vidinės atminties. Vartotojo autentifikavimui numatytas atpažinimas pagal veidą ir pirštų atspaudų skaitytuvas.

Prietaiso matmenys – 153,2х71,9х7,9 mm, svoris – 162 g. Spalvos keturios: pilka (New Platinum Gray), juoda (New Aurora Black), mėlyna (New Moroccan Blue) ir rožinė (Raspberry Rose). Europoje modelis „LG G7 ThinQ“  kainuos 849 eurus, o + versijos kaina dar nežinoma.