Pristatytas ištvermingas „Motorola One Fusion“

Praėjusį mėnesį įvyko premjera išmaniojo telefono „Motorola One Fusion+“, kuris pasiūlė „Snapdragon 730“ lustą ir 5000 mAh talpos bateriją. Dabar bendrovė nusprendė pateikti rinkai savo pagrindinę ar supaprastintą versiją, praradusią „Plus“ priešdėlį.

Naujovė vadinama „Motorola One Fusion“ ir tai yra dar vienas bendrovės bandymas konkuruoti už simpatijas tų tiems, kurie renkasi vidutinės klasės įrenginius, turinčius ilgą baterijos tarnavimo laiką ir gerą našumą.

Tarp išmaniojo telefono pranašumų galima paminėti 5000 mAh talpos akumuliatorių, tačiau neaišku ar jis gavo greitą įkrovimą. „Motorola One Fusion“ veikia „Android 10“ operacinė sistema su įdiegta firmine sąsaja „My UX“.

Motorola One Fusion

Įrenginys paremtas platforma „Snapdragon 710“ kartu su 4 GB operatyviosios atminties, o vidinės buvo pasiūlyta 64 GB. Priekinis skydelis skirtas 6,5 colio ekranui su HD+ skiriamąja geba. Tokios matricos pasirinkimas gali būti paaiškinamas tik noru sumažinti baterijos energijos sąnaudas.

„Motorola One Fusion“ turi pirštų atspaudų skaitytuvą, specialų mygtuką, skirtą suaktyvinti „Google Assistant“ išmanųjį asistentą, 8 megapikselių priekinę kamerą ir 48 MP galinę kamerą + 8 MP (plačiakampis) + 5 MP (makro jutiklis) + 2 MP (gylio jutiklis). Gamintojas įvertino įrenginį 250 dolerių.