Pristatyta „Motorola One Hyper“ su galingu įkrovimu ir ištraukiama „Selfie“ kamera

Šiais metais racionalumas nebeaplenkė „Motorola“ inžinierių ir gamintojas pradėjo leisti išmaniuosius telefonus, atspindinčius rinkos tendencijas. Jau nemažai konkurentų priėjo prie išvados, kad verta gaminti mobiliuosius telefonus su minimaliais ekrano rėmeliais, o ištraukiama priekinė kamera leidžia sustiprinti norimą efektą. Šios koncepsijos įsikūnijimu tarp kompanijos modelių tapo šios dienos debiutantas „Motorola One Hyper“.

Tai yra pirmasis gamintojo išmanusis telefonas su periskopine kamera ir naudojamas čia 32 megapikselių jutiklis. Įrenginį aprūpino 6,5 colio FullHD+ (2340 × 1080 taškų) skiriamosios gebos ekranu, užimančiu 90% įrenginio priekinio skydelio.

Techninės įrangos platforma pasirinktas „Snapdragon 675“ kartu su 4 GB RAM. „Motorola One Hyper“ taip pat gavo 128 GB talpos pastovios atminties, 4000 mAh talpos bateriją, NFC modulį, tradicinių 3,5 mm ausinių lizdą ir „Android 10“ operacinę sistemą. Pagrindinė kamera yra dviguba su 64 MP ir 8 MP (plačiakampis) jutikliais.

Vienas išmaniojo telefono privalumų yra 45 W greito įkrovimo technologijos palaikymas. Tačiau prietaiso komplekte, kurį bus galima įsigyti Europos rinkoje, įdėtas vos 27 W įkrovimo blokelis. Yra nemažai manančių, kad išmaniojo telefono su plastikiniu galiniu dangteliu 399 JAV dolerių kaina nėra adekvati.