„Prestigio SolutionsTM“ pristato savo vaizdo konferencijų sprendimų liniją

Tarptautinis sprendimų verslui ir švietimui prekės ženklas „Prestigio SolutionsTM praneša apie naujos vaizdo konferencijų ir internetinės komunikacijos gaminių kategorijos pristatymą. Dabar bendrovės gaminių portfelis yra pakankamai platus, kad būtų galima sukurti modernias aukštųjų technologijų posėdžių sales ir klases, kurios gali patenkinti bet kurio kliento poreikius.

Veiklos pradžioje šioje kategorijoje yra penki įrenginiai: garsiakalbiai (Speakerphone Alpha), konferencijų kameros mažoms, vidutinėms ir didelėms posėdžių salėms (13 MP UHD Camera, Collaboration Bar Alphair4K PTZ Camera) bei internetinės kameros asmeniniam naudojimui (Windows Hello Camera).

Kūrėjai daug dėmesio skyrė garso ir vaizdo kokybei, prijungimo ir naudojimo paprastumui bei nereikalingų laidų išvengimui patalpoje.

Pavyzdžiui, „Prestigio SolutionsTM“ sukurtas „Speakerphone Alphagali būti prijungtas prie bet kurio įrenginio per „Bluetooth“, turi belaidžio įkrovimo funkciją ir be įkrovimo gali veikti iki 8 valandų. Jų 6 integruotų mikrofonų rinkinys gali priimti balsus iki 5 m atstumu bet kuria kryptimi, todėl naudotojai gali rengti konferencijas su daugybe dalyvių neprarandant garso kokybės.

Visos posėdžių salės kameros turi 4K UHD raišką, užtikrinančią neprilygstamą vaizdo kokybę ir maksimalų tikroviškumą

Prestigio SolutionsTM“ sukurtoje „Collaboration Bar Alpha yra 4K „Plug & Play“ kamera, 6 integruoti mikrofonai ir galingas garsiakalbis viename įrenginyje. UHD kamera su žmonių sekimo funkcija ir 5x skaitmeniniu priartinimu seka aktyvius derybininkus ir laikosi optimalaus filmavimo plano.

Pagrindinis „Prestigio SolutionsTM“ vaizdo konferencijų įrenginys yra 4K PTZ Camera galinti kontroliuoti nuotolio kryptį ir keisti mastelį, su 192x priartinimu ir profesionalios kokybės 4K 60 kadrų per sekundę filmuota medžiaga. Dėl „Power-over-Ethernet“ palaikymo jį galima pritvirtinti bet kur, pavyzdžiui, ant sienos, be tiesioginės prieigos prie maitinimo lizdo poreikio.

Asmeniniam naudojimui skirtus įrenginius pristato Windows Hello Camerasu biometriniu atpažinimu per „Windows Hello“ funkciją tiems, kuriems reikia papildomos prieigos apsaugos.

Jau dabar galima užsisakyti visus modelius. Be to, 2022 metais vaizdo konferencijų sprendimų linija „Prestigio SolutionsTM“ pasipildys įdomiais naujais modeliais, tarp kurių išmanieji įrenginiai su dirbtiniu intelektu. Visi gaminiai bus vidutinio brangumo kainų segmente, todėl šiuolaikinės technologijos tampa prieinamomis.

Apie „Prestigio SolutionsTM“:

Prestigio SolutionsTM“ yra tarptautinis technologinių sprendimų verslui ir švietimui prekės ženklas.

Prestigio SolutionsTM“ padeda įmonėms modernizuoti, automatizuoti ir supaprastinti verslo procesus bei už prieinamą kainą diegti pažangias technologijas.

Jos tvari plėtra prasidėjo 2013 m. su „Prestigio“ prekės ženklo „MultiBoard“ interaktyvia lenta. 2021 metais „Prestigio SolutionsTM“ tapo nepriklausomu prekės ženklu, siūlančiu platų aukštos kokybės ir efektyvių IT sprendimų asortimentą B2B ir B2G segmentams 27 EMEA šalyse. Ji turi gamybos, projektavimo ir technines patalpas Europoje, Kinijoje.

Šiuo metu „Prestigio SolutionsTM“ prekės ženklo liniją sudaro interaktyvios „MultiBoard“ lentos, „Digital Signage AV“ sprendimai, vaizdo konferencijų sistemos, verslo ir švietimo programinė įranga bei RFID sprendimai.

Prestigio“ prekės ženklas priklauso „ASBISc Enterprises“ Plc., vienai iš pirmaujančių IT gaminių platintojų EMEA rinkose.