Polaroid iM1836 – mažas Android fotoaparatas su keičiamais objektyvais.

Kompanija Polaroid pristatė naują, nedidelio Android fotoaparato modelį. iM1836 pavadinimą turintis įrenginys yra suderinamas su keičiamais micro-4/3 objektyvais. Tiesa, fotoaparatui reikalingas adapteris, kad tokius objektyvus pavyktų panaudoti, tačiau su jais atsiveria labai didelė pasirinkimų įvairovė. Šią galimybę sutiksime retame tokio dydžio fotoaparate.

Fotoaparatas standartinėje komplektacijoje turės 10-33 mm artinimo lęšius, o papildomus lęšius kiekvienas galės prisitaikyti pagal poreikius. Polaroid fotoaparatas turi 18 megapikselių vaizdo sensorių ir gali filmuoti vaizdą 1080 HD kokybe. Polaroid įrenginys turi 3,5 colių ekraną, kuriame vartotojai galės naudoti aplikacijas, keisti nustatytus ar tiesiog naudoti kaip vaizdo ieškikli. Fotoaparatas turi iššokančią blykstę, jei reikia daugiau apšvietimo. WiFi ir Bluetooth ryšiai leis lengvai persiųsti nuotraukas draugams, į norimą įrenginį, o galbūt pasidalinti socialiniame tinkle.

Polaroid iM1836 išleidimas suplanuotas pirmajame šių metų ketvirtyje. Planuojama fotoaparato kaina – 400 JAV dolerių (1080 Lt).