Pirmoji nuolaida rudens pradžioje: įsigykite legalią „Windows 10“ visam gyvenimui vos už 12 eurų svetainėje cdkeylord.com!

CDkeylord.com rudens proga siūlo labai geras programinės įrangos aktyvinimo raktų, skirtų „Windows 10“, „Office 2016 Pro Plus“ , „Office 2019 Pro Plus“ ir daugeliui kitų, kainas.

Apsilankykite internetinėje parduotuvėje CDkeylord.com ir ieškokite populiarios programinės įrangos OEM licencijų už puikias kainas. OEM skaitmeninis aktyvavimo raktas ne tik suaktyvina originalią programinę įrangą, bet ir teikia visišką ir nuolatinį klientų palaikymą bei naujovinimus. Nors pačios kainos jau yra daug kartų mažesnės nei kainos per oficialius pardavimo kanalus, Topcom skaitytojams taikomos papildomos nuolaidos. Pirkdami programinę įrangą įveskite reklamos kredito kodą TOP25 ir gausite papildomą 30% nuolaidą nuo įprastos kainos.

Pasirinkimas iš CDkeylord.com pasiūlymų (30% nuolaida su reklamos kredito kodu TOP30)

Pagrindinis tačiau negalutinis pasiūlymų sąrašas:

Visa įsigyta programinė įranga yra originali ir aktyvuojama visam laikui. Turite atsisiųsti originalią programinę įrangą iš oficialios svetainės ir įdiegti ją savo kompiuteryje, tada naudoti įsigytą aktyvinimo raktą.

Kaip įsigyti programinę įrangą?

Pirmiausia pasirinkite norimą produktą ir spustelėkite „Pridėti į krepšelį“ arba „Pirkti dabar“, jei tai viskas, ką norite nusipirkti:

Po trumpo registracijos ar prisijungimo proceso (jei jau turite paskyrą), apsilankykite pirkinių krepšelyje su pasirinktais produktais.

Pereikite prie kito veiksmo, įveskite nuolaidos kodą TOP30 ir spustelėkite „Taikyti“. Patvirtinus, kaina bus sumažinta 30%.

Galų gale, tiesiog pereikite prie paskutinio žingsnio ir pasirinkite norimą mokėjimo priemonę. CDkeylord.com taip pat palaiko „PayPal“ kaip mokėjimo būdą, kurį mes labai rekomenduojame saugumo sumetimais. Aktyvinimo raktas bus išsiųstas jums el. Paštu.

Kaip suaktyvinti „Windows“?

„Windows“ aktyvinimas yra paprastas procesas. Įsigiję aktyvinimo raktą, iš naujo įdiekite „Windows 10“, kurią anksčiau atsisiuntėte iš oficialios svetainės, ir atlikite tolesnius veiksmus.

  • Įdiegtoje „Windows 10“ OS įveskite „Settings“ (apatinis kairysis mygtukas Pradėti> Nustatymai)
  • Meniu Atnaujinimas ir sauga pasirinkite Aktyvinimas
  • Įveskite įsigytą aktyvinimo raktą numatytoje vietoje (Atnaujinti produkto raktą> Keisti produkto raktą)

Arba paieškos laukelyje įveskite Aktyvinimas ir pasirinkite Aktyvinimo parametrai.