Pirmoji išmaniųjų telefonų „Xiaomi Mi Note“ partija parduota per 3 minutes

Didžiausias „Apple“ konkurentas Kinijoje pardavė pirmąją išmaniųjų telefonų „Xiaomi Mi Note“ ir „Xiaomi Mi Note Pro“ partiją vos tris minutes. Apie šį pasiekimą bendrovė „Xiaomi“ pranešė savo internetinėje svetainėje „WeiBo“. Kita išmaniųjų telefonų, išvaizda panašių į „Apple“ prietaisus, partija bus parduodama nuo vasario 3 dienos.

Xiaomi Hongmi Red mi Note
Xiaomi Hongmi Red mi Note

Kinijos bendrovė nenurodė, kokio dydžio buvo pirmoji telefonų partija, todėl įvertinti sėkmės mastą, deja, neįmanoma. Greičiausiai, pradžioje „Xiaomi Mi Note“ kiekis bus ribotas. Bet kokiu atveju, galima tvirtinti, kad naujas yra modelis populiarus Kinijoje.

Xiaomi Mi Note
Xiaomi Mi Note

Pasak „Xiaomi“ vykdomojo direktoriaus Lei Jun, 2014 metais bendrovė pagamino daugiau nei 61 milijoną išmaniųjų telefonų. Jo rinkos dalis Kinijoje, palyginti su 2013 metais padidėjo daugiau nei dvigubai ir pasiekė 13,5%. Dabar kompanija yra trečia pagal išmaniųjų telefonų pardavimą ir nusileidžia tik „Lenovo“ ir „Huawei“. Šiemet „Xiaomi“ planuoja parduoti daugiau nei 100 milijonų išmaniųjų telefonų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau