Piratai sugebėjo apeiti Doom, Tomb Raider, Just Cause ir Total War: Warhammer apsaugą

Šaudyklė „Doom“ buvo išleista beveik prieš tris mėnesius ir, kaip ir kai kurie kiti žaidimai, buvo apsaugota naudojant „Denuvo“ technologijos, kurios geriausiai krekeriai neįstengė nulaužti dvejus metus. Atrodo, dabar jie sugebėjo nulaužti arba apeiti antipiratinę apsaugą, nes internete pasirodė veikiančios piratinės „Rise of the Tomb Raider“, „Doom“, „Just Cause 3“, „Inside“ ir „Total War: Warhammer“ žaidimų versijos.

doom

„Denuvo“ apsaugą pirmiesiems pavyko nulaužti „Voksi“ grupei iš Bulgarijos. Anksčiau kita hakerių grupuotė, pasivadinusi 3DM, gyrėsi jog turi nulaužtą „Rise of the Tomb Raider“ versiją, tačiau jos iki šiol nepaviešino. Ar jų teiginys teisingas – lieka neaišku.

Tačiau „nemokamų“ žaidimų mėgėjams džiaugtis dar anksti: „Voksi“ nepavyko pilnai nulaužti apsaugos. Visus minėtus žaidimus galima paleisti, tačiau „Valve“ tarnyba apgaunama taip, kad „Steam“ „mano“, jog žaidėjai naudoja ne pilną šio žaidimo versiją, o nemokamą demonstraciją. Nulaužtiems žaidimams piratai rekomenduoja užregistruoti atskirą „Steam“ sąskaitą, kadangi ji bet kuriuo metu gali būti užblokuota.

zaidimas

Gali būti, kad „Valve“ greitai pašalins pažeidžiamumą, kuris naudojamas neteisėtai paleidžiant minėtus žaidimus, arba blokuos piratines „Steam“  sąskaitas. Beje, tai ne taip seniai buvo pranešta, kad krekeriai sugebėjo apeiti „Denuvo“ apsaugą ir „Far Cry: Primal“, bet veikianti piratinė šio žaidimo versija niekada nepasirodė internete.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau