„Pigu.lt“ atidarė autorizuotą internetinę „Apple“ parduotuvę

„Pigu.lt“ atidarė autorizuotą internetinę „Apple“ parduotuvę. Sekant pasaulines tendencijas, „shop in shop“ formatu atidaryta el. parduotuvė klientams leis užtikrinti aukščiausią klientų apsipirkimo patirtį.

„Baltijos šalių elektroninės prekybos rinka eina koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis ir vis dažniau didieji prekių ženklai klientams yra pristatomi išskirtiniu formatu. Mes „Pigu.lt“ klientams pristatome „Apple“ produkciją „shop in shop“ principu. Intuityvi navigacija ir patogiai pateiktas prekių asortimentas, tikime, bus įvertinti šio prekės ženklo gerbėjų“, – pasakoja „Pigu.lt“ rinkodaros direktorė Giedrė Vilkė.

Autorizuotai internetinei „Apple“ parduotuvei „Pigu.lt“ ekspertai skyrė ypatingą dėmesį. Specialūs dizaino ir valdymo sprendimai leis patogiai naršyti ir lengvai išsirinkti prekes iš plataus, rinkai jau pažįstamo asortimento, bei sulaukti sezono naujienų.

„Pagal „Pigu.lt“ duomenis, šiais metais buvo nupirkta dvigubai daugiau „Apple“ produkcijos, lyginant su 2017 metų pardavimais. 8 iš 10 klientų mūsų el. parduotuvėje šią produkciją užsakė jau ne pirmą kartą“, – sako G. Vilkė.

Populiariausios „Apple“ prekės Lietuvoje pirmąjį šių metų pusmetį buvo ausinės „Apple EarPods“, „iPhone 6“, „iPhone SE“ ir „iPhone 7“ modelių išmanieji telefonai. Daugiau kaip pusę „Apple“ pirkėjų sudaro 30-45 metų amžiaus žmonės, gyvenantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Atidarymo proga visiems apsilankiusiems „Pigu.lt“ autorizuotoje internetinėje „Apple“ parduotuvėje, siūlomos ypatingos nuolaidos „MacBook Air“ kompiuteriui ir populiariausiems „iPhone“ modeliams.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau