„Philips tv“ tapo legendinės įrašų studijos „Abbey Road“ partnere

Garsiausia pasaulyje muzikos įrašų ir gamybos įmonė „Abbey Road Studios“ kartu su didžiausia Europos televizorių gamintoja „Philips TV“ sudarė strateginę partnerystės sutartį. Ši partnerystė simbolizuoja abiejų kompanijų tobulybės siekį, atitinkantį „Abbey Road Studios“ misiją siekti geriausios garso kokybės, bei „Philips TV“ misiją užtikrinti geriausios kokybės vaizdą. „Philips“ kompanijai partnerystė su „Abbey Road Studios“ suteiks galimybę prekės ženklui palaikyti savo europietišką įvaizdį, kartu kurti precizišką turinį ir diegti inovacijas. „Abbey Road Studios“ savo ruožtu šia partneryste išplės savo klientams teikiamų audiovizualinių paslaugų spektrą.

Abu prekės ženklai studijos renginiuose ir veikloje kurs unikalų turinį – keliolika įvairiausių dydžių „Philips TV“ televizorių taps prioritetiniu prekės ženklu „Abbey Road Studios“ garso inžinieriams ir bus naudojami studijos „gyvos muzikos“ įrašų, garso kontrolės ir viešose studijos patalpose. Tarp studijoje naudojamų „Philips“ televizorių bus ir naujausias OLED+903 modelis, kuriame yra įmontuota kito „Abbey Road Studios“ strateginio partnerio – oficialaus garsiakalbių bei ausinių tiekėjo „Bowers & Wilkins“ garso sistema.

„Abbey Road Studios“ yra žinomiausia pasaulyje muzikos įrašų studija ir globaliosios muzikos simbolis, garso ir garso įrašų technologijų centras. Studija veikia jau 87 metus, joje savo kūrinius įrašinėjo tokios legendinės grupės ir atlikėjai kaip „The Beatles“, „Florence+The Machine“, „Pink Floyd“, Kanye West, Ed Sheeran, „Oasis“, Sam Smith, Lady Gaga, „The 1975“, „Brockhampton“, Adele ir garsiausias Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas. Šioje studijoje buvo įrašyti ir garso takeliai tokiems filmams kaip „Žiedų valdovo“ trilogija, „Harry Potter“ epopėja, „Oskarus“ pelniusios juostos „Gravitacija“ ir „Vandens forma“, o taip pat „Juodoji pantera“ bei „Misija: neįmanoma“.