„Philips“ plečia savo OLED televizorių asortimentą

„Philips TV“ patvirtino savo planus OLED vaizdo technologiją laikyti „prioritetine“ ir plečia asortimentą iki penkių modelių su 55“ ir 65“ ekrano įstrižainėmis.

Po pirmųjų sėkmingų ir debiutinių „Philips“ OLED televizorių pasirodymo metų, atnešusių kompanijai 21 apdovanojimą įvairiuose Europos technologijų ir dizaino konkursuose (per kuriuos „Philips“ OLED buvo pavadintas „geriausiu OLED rinkoje“), „Philips TV“ padidino OLED modelių skaičių iki penkių.

Philips OLED 973
Philips OLED 973

Visi penki nauji modeliai turės naujausias OLED vaizdo technologijas, „Philips TV“ patentuotą „P5 Perfect Picture“ procesorių ir trijų krypčių papildomo apšvietimo „Ambilight“ sistemą. Visi „Philips“ OLED televizoriai turi „UHD Premium“ ir „HDR Perfect“ vaizdo atkūrimo technologijas, taip pat „Android TV ™“ oepracinę sistemą su „Quad Core“ procesoriumi.

  • „Philips OLED 973″ televizorius (pelnęs „Red Dot“ dizaino apdovanojimą), pristatytas paskutinėje IFA parodoje, jau pasirodė visose Europos rinkose.
  • „Philips OLED 873“ televizorius su 65″ įstrižaine pasirodys Europos rinkose pirmąjį šių metų ketvirtį.
  • „Philips OLED 803“ minimalistinio dizaino televizorius pasirodys Europos parduotuvėse antrąjį šių metų ketvirtį.

Puiki OLED ir P5 procesoriaus harmonija

Philips OLED 873
Philips OLED 873

Visi naujieji „Philips“ OLED televizoriai turi patentuotą P5 vaizdo procesorių, kuris su OLED technologijomis užtikrina tobulo vaizdo atkūrimą. „Philips P5″ yra procesorius, turintis penkių procesorių pajėgumą apdoroti „Ultra HD“ ir 4K pateikiamo vaizdo duomenų srautą. „Philips P5“ analizuoja, dekonstruoja ir individualiai apdirba kiekvieną iš penkių elementų, lemiančių rodomo vaizdo kokybę: šaltinio signalą, ryškumą, spalvą, kontrastą ir judesį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau