„PAX“ metu – džiugios naujienos kompiuterinių žaidimų entuziastams

Parodoje „PAX West“, viename didžiausių Šiaurės Amerikos kompiuterinių ir vaizdo žaidimų renginių, „Dell Gaming“ ir žaidimų rinkos veteranas „Alienware“ pirmą kartą kartu pristatė savo karščiausias naujienas. Parodos dalyviams pristatytos kelios naujos produktų linijos, „Inspiron 15 7000“ žaidimų nešiojamas kompiuteris, „Inspiron Gaming“ stacionarus kompiuteris, taip pat „Alienware 34 Curved Gaming“ monitorius su išlenktu ekranu. Renginio metu pristatytos naujienos Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų entuziastus pasieks rudens sezono viduryje.

„Alienware“ lieka ištikimas išrankiausiems aukščiausio lygio žaidėjams, siūlydamas neprilygstamą spartą, kultinį dizainą ir nepakartojamus įspūdžius. Šis prekės ženklas lojalių žaidėjų bendruomenę kuria ir plėtoja daugiau nei 20 metų. Tiems žaidėjams, kuriems labiau aktuali kaina, „Dell“ neseniai pristatė „Inspiron Gaming“ liniją su galingais procesoriais ir vaizdo plokštėmis bei pažangia aušinimo sistema – visa tai užtikrina galimybę žaisti praktiškai visus naujausius žaidimus.

Žaidimų entuziastams – galingesni pasiūlymai

„PAX“ metu „Dell“ pristatė naujausią nešiojamą kompiuterį „Inspiron 15 7000 Gaming“ su vaizdo plokšte „NVIDIA GeForce GTX 1060“, palaikančia „NVIDIA Max Q Design“ technologiją, septintos kartos keturių branduolių „Intel Core“ procesoriais, dviejų ventiliatorių aušinimo sistema, kuri yra pakankamai tyli neaktyvaus darbo metu, tačiau efektyvi žaidžiant žaidimus. Matinis ekranas su IPS matrica ir „Full HD“ raiška (kaip galimybė prieinama versija su 4K UHD raiška) užtikrina ryškų ir detalų vaizdą, o „Waves MaxxAudio Pro“ posistemė leis mėgautis aukšta garso kokybe.

Inspiron 15 7000 Gaming

Nešiojamame kompiuteryje įdiegtos 2 x 2 Wi-Fi antenos užtikrina didelę bevielio ryšio spartą, o „Dell SmartByte“ programinė įranga leidžia žaidimams ir internetu transliuojamam vaizdo turiniui suteikti prioritetą, taip išvengiant žaidimo proceso ar vaizdo transliacijų trūkčiojimų. Nauja baterija įkraunama iki 80 proc. talpos vos per valandą, „Thunderbolt 3“ suteikia galimybę prijungti keletą įrenginių vienu metu (sąsaja palaiko iki dviejų 4K UHD monitorių), o duomenis perduoti net 40 Gb/s sparta.

Kita naujiena – „Inspiron Gaming“ stacionarus kompiuteris, kuris nuo šiol galės pasiūlyti dar galingesnes modifikacijas. Vartotojams bus prieinamos versijos su „AMD Ryzen“ procesoriais, palaikančiais „SenseMI“ technologiją, virtualiai realybei paruoštos konfigūracijos su „AMD“ arba „NVIDIA“ diskretinėmis vaizdo plokštėmis, dviejų grafinių adapterių palaikymo galimybė, „Waves MaxxAudio Pro“ su 7.1 kanalų garso posisteme, didelės talpos duomenų kaupikliai, įskaitant SSD ir dviejų diskų konfigūracijas, taip pat galimybė įdiegti iki penkių duomenų kaupiklių vienu metu.

Greičiau pamatyti varžovams – išlenktas monitorius

Šiais metais „PAX“ parodoje dėmesys skirtas ne tik nešiojamiems kompiuteriams, bet ir monitoriams. „Alienware“ atskleidė, kad netrukus pasiūlys kelis monitorius su 34 colių įstrižainės ekranais, užtikrinančiais plačius matymo kampus ir suteikiančiais žaidėjams galimybę anksčiau pamatyti savo varžovus. Monitoriui būdingas kultinis „Alienware“ produktų dizainas, galimybė konfigūruoti „AlienFX“ apšvietimą keturiose skirtingose zonose (sistema suderinama su daugiau nei 150 kompiuterinių žaidimų).

Monitorius išsiskiria išlenktu ekranu, labai plonais rėmeliais, daugybės vaizdo formatų ir raiškų palaikymu, užtikrinančiu maksimalius matymo kampus, detalumo ir raiškumo lygį. Abi monitoriaus modifikacijos suderinamos su „NVIDIA G-Sync“ technologija, „Alienware 34 Curved Gaming Monitor“ (AW3418DW) palaiko WQHD (3440 x 1440) raišką su 120 Hz skleistine, o modelis „Alienware 34 Curved Gaming Monitor“ (AW3418HW) – WFHD (2560 x 1080) raišką su 160 Hz skleistine. Abu monitoriai gali pasigirti 4 ms reakcijos laiku, užtikrinančiu sklandų žaidimo procesą net ir sudėtingiausiais žaidimo momentais.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai