Paskelbta „LG V30“ kaina

Po gana ilgos pertraukos LG sugebėjo sukurti iš tiesų galingą ir patrauklų išoriškai išmanųjį telefoną. „LG V30“ turi viską: gerą dizainą, fotoaparatą ir, žinoma, aparatinės įrangos platformą. Išleistas tikrai dėmesio vertas flagmanas su savo unikaliomis savybėmis, kurios neleis jam pasimesti tarp konkurentų. Tačiau iki šiol buvo spraga, dėl kurios negalėjome visiškai įvertinti „LG V30“ perspektyvų rinkoje. Omenyje turime išmaniojo telefono kainą, apie kurią nebuvo pranešta anonso metu.
Šiandien tapo žinoma, kad bent jau Jungtinėse Valstijose korėjiečių flagmanas bus parduodamas už 750 dolerių, o tai yra beveik 200 $ mažiau, nei prašoma už „Samsung Galaxy 8“ bazinę versiją. Tokia kaina nuteikia optimistiškai ir leidžia tikėtis nemenko prietaiso populiarumo.

„LG V30“ vs „Samsung Galaxy 8“
„LG V30“ vs „Samsung Galaxy 8“

Rinkoje netrukus pasirodys dar keletas įdomių „LG V30“ konkurentų, įskaitant „iPhone 8“, „Google Pixel 2“ ir „Huawei Mate 10“. Kova už geriausiojo vardą žada būti karšta ir įdomi. Beje, sklando gandai, kad „Samsung“ skuba sukuri „Galaxy S9“ ir jį pristatyti kaip galima greičiau, jog jis galėtų konkuruoti su „iPhone 8“. Korėjiečių naujo flagmano premjeros laukiama ateinančių metų sausio mėnesį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau