Pasiektas naujas microSD atminties kortelių talpos rekordas

Iki šiol talpiausia microSDXC atminties kortele buvo laikoma „SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition“. Šis modelis turėjo 200 GB talpą ir 90 MB/s duomenų perdavimo spartą. Kortelė kainuoja 400 JAV dolerių.

SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition

Japonijos bendrovė „Microdia“ sumušė šį rekordą. „Computex 2015“ parodoje jie pristatė savo naują atminties kortelę „Xtra Elite“, kurios 512 GB talpa daugiau nei du kartus didesnė už „SanDisk“. Naujiena atitinka SD 4.0 ir UHS standartus ir pasiekia iki 300 Mb/s duomenų perdavimo greitį, kuris jau yra artimas SSD kaupiklių rodikliams.

Xtra Elite
Xtra Elite

„Xtra Elite“ pirmiausia skirta profesionaliems fotografams ir operatoriams – mūsų laikais aukštos raiškos fotoaparatai ir vaizdo kameros reikalauja labai daug vietos duomenų saugojimui. „Microdia“ praneša, kad naujos kortelės kaina bus apie 1000 $.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau