Pasauliui pristatytas „Huawei P10“ su antros kartos „Leica“ kameromis

„Huawei“ Vartotojų verslo grupė pristatė išmaniuosius „P10“ ir „P10 Plus“. Ilgai lauktas P serijos papildymas – akį traukiančios techninės įrangos ir naujausių pažangių programinės įrangos technologijų derinys. Naujieji modeliai pasižymi išraiškingomis spalvomis ir naujos kartos „Leica“ kameromis įspūdingiems portretams ir asmenukėms. Kartu su telefonais pristatytas ir išmanusis „Huawei Watch 2“ laikrodis.

„Kultūrai ir technologijoms vis labiau skverbiantis į mūsų gyvenimus, siekiame vartotojams pasiūlyti produktus ir patirtis, pagerinančius jų gyvenimus. Naujieji „P10“ ir „P10 Plus“ su neįtikėtinomis „Leica“ galimybėmis fotografijai bei išskirtiniu dizainu ir techninėmis inovacijomis suteiks vartotojams galingą naudojimosi išmaniuoju patirtį“, – sako Richard Yu, „Huawei“ Vartotojų verslo grupės generalinis direktorius.

Studijinė fotografija telefone

Dviguba „Leica“ kamera 2.0 leidžia vartotojams įvaldyti portretinę fotografiją. 12 megapikselių RGB jutiklis, 20 megapikselių monochrominis jutiklis ir patobulinti jų sujungimo algoritmai perteikia aukštos kokybės technines ir artistines fotografijos savybes telefone.

Huawei P10

Specialiai portretams įdiegta tiksli 3D veido aptikimo technologija, leidžianti greičiau ir tiksliau atpažinti veidą. Veido aptikimas yra „Huawei“ dinaminio apšvietimo ir portreto pabrėžimo funkcijų pagrindas, kuriuo remiantis „Huawei“ sukūrė išmanų vaizdų algoritmą, leidžiantį pritaikyti studijinį apšvietimą ir grožio efektus portretams. Telefone galima pasirinkti ir „bokeh“ efektą, kuris sukuria dar aštresnį, aiškesnį ir ryškesnių spalvų vaizdą, kai tuo tarpu aplinka išlieka išsiliejusi ir nesufokusuota. „Bokeh“ efektą galima pasirinkti darant ir spalvotas, ir juodai baltas nuotraukas, o fokusavimas gali būti pasirinktas jau padarytoje nuotraukoje.
Priekinėje 8 megapikselių „Leica“ kameroje įdiegta F/1,9 diafragama ir jutiklis, pagaunantis daugiau šviesos. Telefonai automatiškai atpažįsta, ar vartotojas darosi įprastą asmenukę, ar grupinę. Pastaruoju atveju kamera persijungia į plataus kampo režimą.

Sukurta kartu su GoPro, „Highlights“ redagavimo įrankį, sukuriantį video istorijas iš nuotraukų ir video su muzika.

Madingas dizainas

„Huawei“ dizainerių komanda pristatė pirmą rinkoje „Hyper Diamond-Cut“ apdailą išmaniesiems. Naujų modelių spalvų pasirinkimas dar platesnis – bendradarbiaujant su „Pantone Color Institute“ sukurtos dvi naujos spalvos, atskleidžiančios šiuolaikinio vartotojo asmenybę ir nustatančios naują spalvų tendenciją išmaniųjų rinkoje. Telefonų spalvų gamoje – mėlyna, auksinė, žalsva, rožinė auksinė, sidabrinė, juoda, balta.

Huawei P10Huawei P10

Kaip ir kiti P serijos išmanieji, „P10“ pasižymi aptakumu ir plonumu, kad būtų patogu laikyti. P10 telefono storis – vos 6,98 mm. 5,1 ir 5,5 colių įstrižainės modeliai padengti „Corning Gorilla 5“ stiklu. Pirštų atspaudų jutiklis yra telefono priekinėje dalyje, paslėptas po stiklu. Jis pakeičia valdymo juostą, padidindamas ekrano vaizdą ir tuo pačiu greičiau reaguodamas į prisilietimą.

Išskirtiniai technologijų patobulinimai

Naujausias „Huawei Kirin 960“ procesorius ir EMUI 5,1 paverčia telefoną dar efektyvesniu. CPU užtikrina puikų kelių branduolių veikimą, o GPU veikia 180 proc. greičiau ir 40 proc. efektyviau, kalbant apie bateriją.

EMUI 5,1 taip pat patobulintas: pagerintas UX, veikimo optimizavimas ir kelios naujos funkcijos. Pavyzdžiui, telefonas įsidėmi vartotojų elgseną ir priderina programų naudojimą, paskirstant sistemos resursus. Algoritmas paskirsto programų naudojimą ir RAM taip, kad dažniausiai naudojamos programėlės įsijungtų ir veiktų greičiau, kai naudojamos kelios programėlės.

Huawei P10Huawei P10

Su didelės talpos 3200 ir 3750 mAh baterijomis „P10“ ir „P10 Plus“ palaiko „Huawei SuperCharge“ technologiją, kuri turi „Huawei Super Safe 5-gate“ saugumo mechanizmą, matuojantį įtampą, srovę ir temperatūrą realiu laiku, kad krovimas būtų ne tik greitas, bet ir saugus. „Kirin 960“ ir EMUI 5,1 užtikrina ir dar geresnį ryšį. „Huawei P10 Plus“ turi 4×4 MIMO antenas, skirtas palaikyti 4,5G ryšį. Abu modeliai turi 2×2 Wi-Fi MIMO antenas, leidžiančias paspartinti internetą.

Telefonai prekyboje pasirodys kovo mėn. „P10“ modelis su 64GB talpa kainuos 649 eur, „P10 Plus“ su 64GB talpa – 699 eur, o su 128GB talpa – 799 eur.

Partnerystės – kūrybinės išraiškos įkvėpimui

Ilgalaikį „Huawei“ bendradarbiavimą su „Leica Camera“ ir „Pantone“ papildė ir partnerystė su „Saatchi“ galerija. Pastaroji kartu su „Leica“ subūrė žinomus fotografus įamžinti juos supantį pasaulį savo unikaliu stiliumi ir interpretacijomis, naudojant „Huwei P10“.

„Huawei“ taip pat susijungė jėgas su prestižiniu Lonodno menų universiteto meno ir dizaino centru „Central Saint Martins“. Virš 60 studentų buvo patikėta užduotis sukurti „P10“ aksesuarų koncepcijas, kurios sujungia madą ir technologijas.

Huawei P10

Į išskirtinių aksesuarų kūrimą įtrauktas ir „Ricostru“ prekių ženklo talentas Rico Manchit Au. Partnerystė su „Ricostru“ įneša naujos estetikos į technologijų dizainą, sujungiant „Huawei“ inžinerijos patirtį su futuristine „Ricostru“ dvasia. Inovatyvus meistriškumas ir aukštos kokybės medžiagos atsispindi aksesuaruose, kurie yra patogūs ir prabangūs, pabrėžiantys „Huawei“ išmaniojo grožį.

„Huawei“ jėgas sujungė ir su „Vogue“. Šia partneryste siekta atgaminti 10 ikoniškų viršelio nuotraukų iš praeities, kurioms buvo panaudojamas „Huawei P10“ išmanusis. Šios nuotraukos – „Coming into Fashion: A Century of Photography at Condé Nast“ parodos, eksponuojamos „Ullens“ šiuolaikinio meno centre (UCCA) Pekine, dalis. „Huawei P10“ studijinės kameros funkcijos leido pasaulyje žinomam mados fotografui Jumbo Tsui atkurti nuotraukas būtent telefonu.

Huawei Watch 2

„Huawei Watch 2“ – pažangesnis už pirmtaką

Naudodama inovatyviausias technologijas bei remdamasi naujausiais mokslinių tyrimų rezultatais, „Huawei“ sukūrė laikrodį, apjungiantį telefonui būdingą ryšį, pažangias išmaniąsias programėles bei detalią sportinės veiklos fiksavimo įrangą.

„Huawei Watch 2“ turi „Qualcomm Snapdragon Wear 2100“ procesorių, palaiko 4G mobiliojo ryšio technologiją bei savarankišką ryšį, leidžiantį siųsti žinutes ir skambinti, naudotis „Uber“, „Foursquare“ ar kitomis programėles, net neturint šalia telefono. Jame integruotos naujausios išmaniosios technologijos, palaikančios belaidžių tinklų veiklą bei užtikrinančios tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginių prieigą. „VoLTE“ technologija bei dvigubas triukšmo eliminavimo mikrofonas užtikrina švarų bei stabilų garsą, o viršutinė laikrodžio dalis, kurioje yra 4G, GPS, „Wi-Fi“, „Bluetooth“ bei „NFC“ (angl. Near Field Communication), atsako už stabilų ryšį bei duomenų perdavimą.Huawei Watch 2

Naujasis „Huawei Watch 2“ apjungia klasikinio bei išmanaus laikrodžio funkcijas, išlaikydamas stilingą laikrodžio dizainą. Jis pagamintas naudojant aukštos kokybės medžiagas, o didelės raiškos ekranas suteikia greitą prieigą prie mėgstamiausių bei dažniausiai naudojamų programėlių. Chronografinis keramikinis korpusas laikrodžiui suteikia išskirtinės kokybės garantą bei patogią nešiojimo patirtį. „Huawei Watch 2“ prekyboje pasirodys kovo mėn. ir kainuos nuo 329 eur.

Pratęsdama partnerystę su „Porche Design“, „Huawei“ pristatė ir „Porche Design Huawei Smartwatch“. Bendradarbiavimas sujungia naujausias technologijas su funkcionalumu, taip sukuriant pusiausvyrą tarp estetikos ir praktiškumo. Šis novatoriškas išmanusis laikrodis – pirmasis tokio tipo „Porche Design“ kūrinys ir tolimesnio išmaniųjų įrenginių, kurie pasirodys artimiausiais mėnesiais, kūrimo dalis.

Huawei Watch 2

Sveikatos ir sporto partneris

Laikrodyje įmontuoti išmanieji jutikliai renka išsamius duomenis apie naudotojo aktyvumą – nueitus kilometrus, žingsnių kiekį ir maršrutus, širdies dažnį, širdies dūžių svyravimus, sudegintas kalorijas.

Bėgiojantiems laikrodis suteiks informaciją apie įveiktas distancijas bei trukmę, širdies veiklą ir, remiantis apskaičiuotais treniruotės duomenimis, praneš apie galimybę pagreitinti arba sulėtinti treniruotės tempą. Taip pat visos treniruotės metu galima klausytis mėgstamos muzikos, esančios įrenginyje arba trečiųjų šalių programėlėse.

Huawei Watch 2

Išmanesnė patirtis

Patogesniam bei išmanesniam naudojimui laikrodyje įdiegta „Android Wear 2.0“ operacinė sistema suteikia patogumo kasdieniniame gyvenime. Jutiklinis valdymas, kalbos atpažinimo bei valdymo balsu funkcijos leidžia greitai valdyti programas bei atsakyti į sudėtingas žinutes. Nauja mobiliųjų mokėjimų technologija suteikia prieigą patogesniam ir saugesniam mokėjimų atlikimui, o optimizuota išmanioji baterija leidžia laikrodžiu naudotis dar ilgiau. „Huawei Watch 2“ baterija įprasto naudojimus režimu veikia iki dviejų dienų, „training mode“ režimu – iki 10 val., o įsijungus „watch mode“ funkciją – iki trijų savaičių.Huawei Watch 2

„Fragmentuotos informacijos amžiuje tikroji technologijų funkcija – naudotojui suteikti patogumo bei ryšio galimybę, nesutrikdant kasdieninio gyvenimo. Todėl norėjome sukurti įrenginį tinkantį tiems, kurie ieško saviraiškos, bet tuo pačiu turi poreikį nuolatos palaikyti ryšį. Naudojant šį įrenginį galima pamiršti reikiamybę nuolat šalia turėti išmanųjį telefoną. Nepriklausomo ryšio galimybė bei išmaniosios programėlės suteikia vartotojui laisvo judėjimo pojūtį išėjus pabėgioti ar važinėjant dviračiu. Sveikata ir gerovė tapo esminiais elementais šiuolaikiniam vartotojui, tačiau tradiciniai sveikatos stebėjimo prietaisai dažnai būna sudėtingi ir po trumpo naudojimo padedami į šalį. Mes norėjome surinkti visas naujausias stebėsenos technologijos į vieną stilingą ir išmanų įrenginį, kuris ne tik palaikytų sveikatą, bet taip pat būtų stilingas ir palengvintų kasdienį gyvenimą“, – sako Richardas Yu, „Huawei“ Vartotojų verslo grupės vadovas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau