„Panasonic” rudenį pradės pardavinėti indukcines krosneles, kurios bus nedidesnės už mikrobanges

Maisto gaminimas naudojant indukcines viryklės džiugina pradedančiuosius virėjus tuo, kad nereikia išankstinio pašildymo, o gaminimo procesas yra greitesnis ir saugesnis.

Kintamoji elektros srovė yra perduodama naudojant po maisto gaminimo talpa esantį per varinį laidą ir taip sukuriamas elektromagnetinis laukas, kuris įkaitina maisto konteinerio feromagnetinį diską ir jame esantį maistą. Tai labai efektyvus ir greitas maisto ruošimo būdas: jis sunaudoja mažiau energijos bei nereikalauja išankstinio pašildymo.

"Panasonic" rudenį pradės pardavinėti indukcines krosneles, kurios bus nedidesnės už mikrobanges

Tačiau, indukcinė krosnis virtuvėje užima daug vietos, o tai nėra labai praktiška, ypač mažoje patalpoje. Siekdama išspręsti šią problemą bendrovė „Panasonic“ sukūrė kompaktišką indukcinę krosnelę „Countertop Induction Oven“ (CIO), kurios matmenys bus panašūs į mikrobangų krosnelių. Prietaisas buvo pademonstruotas šeštadienį Čikagoje prasidėjusioje parodoje „International Home & Hardwares Show“. Naujiena suderina patentuotą indukcijos technologiją ir dvigubą infraraudonųjų spindulių šildymą.

"Panasonic" rudenį pradės pardavinėti indukcines krosneles, kurios bus nedidesnės už mikrobanges

„Panasonic” tikisi, kad jo prietaisas padarys didelį poveikį maisto gaminimui namuose. Krosnelė turi vidinę orkaitę, kuri skirtingų rūšių maisto ruošimui gali įkaisti iki įvairių temperatūrų.

Indukcinė krosnelė „Panasonic CIO“ bus parduodamas nuo šių metų spalio mėnesio už 600$ kainą.