Padirbti „Nokia 3310 (2017)“ jau parduodami Azijoje

Šių metų pradžioje vykusioje parodoje MWC 2017 pristatytas atnaujintas „Nokia 3310“ tapo tikra sensacija. Daugelis dar prisimena ir mėgsta 2000 metų originalą, todėl susidomėjimas naujiena yra visiškai suprantamas.

Prisiminsime, kad nauja „Nokia 3310“ „reinkarnacija“ rūpinasi Kinijos įmonė „HMD Global“, o gaminama ji „Foxconn“ gamyklose, kuriuose taip pat surenkami „iPhone“ ir kiti populiarūs mobilieji įrenginiai. Pasinaudoti „Nokia 3310“ populiarumu nusprendė ir kiti iniciatyvūs Azijos gyventojai – Malaizijoje jau galima rasti naujo telefono padirbtų kopijų.

Pirmoji klonų partija neturėjo „Nokia“ logotipo, tačiau prietaisai buvo labai panašūs į naująją „Nokia 3310“. Vietinis oficialus „Nokia“ produktų platintojas, bendrovė „Avaxx“ pareiškė, kad ketina kovoti su klastojimu, bet situacija dabar tik pablogėjo. Antroji klonų banga tapo dar panašesnė į originalus – virš prietaisų ekrano atsirado „Nokia“ logotipas. Tiesa, atskirti klastotę nėra sunku. Pirma, jos dirba su neaišku kokia programine įranga, o ne „Nokia Series 30 UI“. Antra, padirbtų telefonų ekranas yra daug mažesnis. Be to, padirbtų „Nokia 3310“ klaviatūros mygtukai yra kitokie.

Klonas (kairėje) ir originalas (dešinėje)

Atnaujintos „Nokia 3310“ oficialūs pardavimai prasidės šio mėnesio viduryje. Taigi, jei nenorite įsigyti suklastoto prietaiso, rekomenduojame prekes pirkti tik iš įgaliotų platintojų ir patikimų pardavėjų.

Įgalioto „Nokia“ platintojo Baltijos šalyse, bendrovės „Mobitec Group“ atstovai teigia, kad Lietuvą pirmoji atnaujintų „Nokia 3310“ telefonų partija pasieks liepos mėnesį. Be to, jų pasiūla bus labai ribota, bent jau pirmosios partijos. Platintojai kol kas nežino kiek telefonų gaus ateityje, nes vis dar laukia patvirtinimo iš „Nokia“.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau