Padidinto saugumo planšetė „Blackphone“ bus pristatyta „MWC 2015“

Bendrovė „SGP Technologies“ ruošia privačiam darbui ir bendravimui pritaikytos planšetės pristatymą parodoje „MWC 2015“.

Padidinto saugumo planšetė „Blackphone“ bus pristatyta „MWC 2015“

„SGP Technologies“ yra Ispanijos bendrovės „Geeksphone“ ir JAV įsikūrusios apsaugotų ryšių paslaugų tiekėjos „Silent Circle“ bendra įmonė. Pirmasis jų produktas buvo padidinto saugumo išmanusis telefonas „Blackphone“ (iliustracijose), pristatytas praėjusių metų „MWC“ parodoje. Šis prietaisas leidžia atlikti apsaugotus telefono skambučius, keistis šifruojamais SMS ir MMS pranešimais ir turi nuo šnipinėjimo saugančias funkcijas.

Blackphone

Pranešama, kad bandomoji „Blackphone“ planšetės versija bus parodyta artėjančioje „MWC 2015“ parodoje, kuri vyks kovo pradžioje Barselonoje (Ispanija). Prietaisą bus galima pamatyti kūrėjų paviljone ir bendrovės „Graphite Software“, kuri sukūrė specialią programinę įrangą planšetei, stende.

Apie naujienos technines charakteristikas informacijos, deja, nėra. Projekto dalyviai pasakė tik tiek, kad planšetė yra skirta „privatumui, saugumui ir kontrolei“. Kaip programinės įrangos platforma prietaise, greičiausiai, bus naudojama ta pati operacinė sistema, kaip saugiame išmaniajame telefone – „Android“ modifikacija „PrivatOS“.