Paaiškėjo „Sony Xperia 5“ kaina ir pardavimo pradžios laikas

Nepaisant to, kad „Sony“ pasitraukė iš kelių šalių rinkų, ji neketina visiškai palikti išmaniųjų telefonų pramonės. Japonijos kompanija atvyko į „IFA 2019“ parodą ir ten atvežė naują flagmaną „Xperia 5“.

Anonso metu „Sony“ neatskleidė tikslios išmaniojo telefono įėjimo į rinką datos ir jo kainos, o šiandien ši informacinė spraga buvo užpildyta. Pranešama, kad „Xperia 5“ bus parduodamas už 860 USD kainą nuo spalio mėnesio. Daugelyje šalių kitą savaitę prasidės flagmano išankstinių užsakymų priėmimas.

„Xperia 5“ atveju įmonė ir toliau vysto ekrano su 21:9 kraštinių santykiu kino idėją. 6,1 colio įstrižainės matrica gavo 2520×1080 vaizdo taškų skiriamąja gebą. Įrenginio sparta rūpinasi platforma „Snapdragon 855“ su 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties.

Telefonas taip pat turi 8 megapikselių priekinę kamerą, šone įtaisytą pirštų atspaudų skaitytuvą, apsaugą nuo drėgmės pagal IP65/IP68 standartą, 3140 mAh bateriją ir trigubą kamerą, kurios visi trys jutikliai gavo vienodą 12 megapikselių skiriamąją gebą. „Xperia 5“ valdo operacinė sistema „Android 9.0 Pie“.