Oppo Find X – išvaizdus, galingas ir su išslenkančia kamera

Praėjus savaitei po „Vivo NEX“ anonso šiandien įvyko dar vienos „BBK Electronics“ naujienos premjera – pristatytas berėmis išmanusis telefonas „Oppo Find X“. Šių dviejų modelių panašumas neapsiriboja tuo, kad jie yra vienos kompanijos kūriniai – jie pasižymi panašia koncepcija ir dizainu.

Gamintojas tiki, kad tai yra gražus, laiką pralenkęs išmanusis telefonas, netgi meno kūrinys, todėl jo anonso vieta buvo pasirinkta Luvre. Naujiena padengta stiklo plokštelėmis su 3D efektu ir siūlo dvi gradiento spalvas: raudoną ir mėlyną. „Oppo Find X“ ekranas iš tiesų atrodo įspūdingai – tai yra daugelio išmaniųjų telefonų gamintojų siekiamybė. Prietaisas gavo „panoraminį”, kraštuose išlenktą 6,4-colių AMOLED ekraną su 2340×1080 skiriamąja geba. Kaip žadėta, ekranui priskiriama 93,8% priekinio paviršiaus.

https://topcom.lt/vivo-nex-anonsas-dar-labiau-beremis-hi-fi-ismanusis/

Vos 1,65 mm šoniniai rėmeliai, 3,4 mm apatinis kraštas, 1,91 mm rėmelis viršuje ir išpjovos nebuvimas privertė ieškoti neįprastų sprendimų montuojant pokalbių garsiakalbį ir asmenukių kamerą. Paslaptis slypi išslenkančiame blokelyje, kuris yra paslėptas prietaiso viršuje. Kai paleidžiate kameros programą, modulio pasirodymui tereikia pusės sekundės. Tuo tarpu „Vivo NEX“ priekinės kameros pakilimas trunka 0,8 sekundes. „Oppo Find X“ paslankus blokas sutalpino ne tik 25 priekinę, bet ir dvigubą kamerą su 16 ir 20 Mp jutikliais, optiniu vaizdo stabilizavimu ir scenų atpažinimo DI algoritmais.

Čia taip pat įsikūrė ir 3D veido skenavimo sistema „O-Face“, o pirštų atspaudų skaitytuvo flagmanas neturi. Norėdamas suaktyvinti 3D skenavimo funkciją, vartotojas tiesiog turi perbraukti ekraną ir modulis su fotoaparatais savaime pasirodys bei bus pasirengęs atpažinti savininką. Gamintojas nurodė, kad galimybė apeiti „O-Face“ apsaugą yra 1:1 000 000, todėl tai yra labai tiksli vartotojo identifikavimo forma, kurią galima naudoti bekontaktiniams mokėjimams. Dėl išsamaus nuskaitymo galimybės atpažįstamos mažiausios veido išraiškos detalės ir pasiūlyta galimybė jas perkelti į įvairias kaukes – animacijas Omoji.

Už našumą atsakingas „Snapdragon 845“ ir su 8 GB operatyviosios atminties. Naujieną galima įsigyti su 128 GB arba 256 GB vidinės atminties talpa. Išmanusis telefonas siūlo 3730 mAh bateriją su firmine greito įkrovimo technologija VOOC, kurio dėka 5 minučių įkrovimo pakanka 2 valandų darbui. „Oppo Find X“ darbą prižiūri operacinė sistema „Android 8.1 Oreo“ si sąsaja ColorOS 5.1 (vėliau bus atnaujintas iki „Android P“). Yra USB Type-C jungtis, Wi-Fi, Bluetooth 5 palaikymas, balso asistentas „Google Assistant“ ir itin jautrus mikrofonas, per kurį galima išgirsti naudotojo balsą net labai triukšmingoje aplinkoje.

Oppo Find X Lamborghini Edition

Kartu su standartine flagmano versija pristatyta ir prabangi modifikacija – „Oppo Find X Lamborghini Edition“. Ji skiriasi nuo įprastinės tekstūruotu juodu korpusu su automobilių gamintojo logotipu, geltonos spalvų akcentais, 512 GB atmintimi ir palaikymu greito įkrovimo „Super VOCC“ (10V / 5A), kurio dėka 3400 mAh bateriją galima įkrauti vos per 35 minutes. Prietaiso matmenys siekia 156,7 × 74,3 × 9,4 mm, o svoris – 186 g.

Flagmanas bus parduodamas nuo rugpjūčio už 999 eurų kainą (versiją su 256 GB atminties), o „Lamborghini“ modifikacija bus siūloma už 1699 €.