„Onkyo Granbeat“ pretenduoja į geriausio muzikinio išmaniojo vardą

Japonijos muzikinės įrangos gamintojas „Onkyo“, bendradarbiaudamas su „Pioneer“, išleido išmanųjį telefoną „Granbeat“, kuriuo siekiama sudominti Hi-Fi garso mėgėjus. Anksčiau daugelis įmonių, pavyzdžiui, JBL, „Bang & Olufsen“, bendradarbiavo su mobiliųjų prietaisų gamintojais įdiegdami savo technologijas į jų įrenginius, tačiau tai pirmas kartas, kai audio kompanija pati išleidžia išmanųjį telefoną. „Onkyo Granbeat“ aprūpintas 3,5 ir 2,5 mm garso išvestimis, dviem stiprintuvais su pilnai subalansuotu ciklu, kurie ekranuojami tam, kad būtų išvengta elektromagnetinių trukdžių, ir gali dirbti su 24-bit/384 kHz garsu. „Onkyo“ į išmanųjį taip pat įdiegė garso valdymo priemonių.

„Onkyo Granbeat“ korpusas pagamintas iš vientiso aliuminio lydinio gabalo su atskirais garso valdymo ir atkūrimo mygtukais. Išmanusis telefonas gavo 5 colių IPS ekraną, lustą „Snapdragon 650“, 3 GB RAM, 128 GB atminties, po du ES9018C2M ir Saber 9601K DAC lustus, 16 megapikselių „Sony“ pagrindinį fotoaparatą ir 8 MP priekinę kamerą. Baterijos talpa 3000 mAh, kurios, pasak gamintojo, pakanka 25 valandoms atkuriant muziką. Prietaiso matmenys – 142,3 х 72 х 11,9 mm, svoris – 234 g.

„Granbeat“ Japonijoje kainuos 740 $, o apie prietaiso galimybes pasirodyti kitose rinkose nieko nėra žinoma.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau