„OnePlus 6” – spartus stiklinis universalas

Londone vykusiame renginyje pristatytas vienas iš labiausiai laukiamų šių metų prietaisų – išmanusis telefonas „OnePlus 6“. Šio modelio „veidu“ buvo pasirinktas „Optical AMOLED” ekranas su 6,28 colių įstrižaine ir 19:9 kraštinių santykiu. Matricos skiriamoji geba yra 2280 × 1080 taškų, o nuo mechaninių pažeidimų ją saugo „Gorilla Glass 5” stiklas.

„IPhone X” stiliaus išpjova ekrane, savaime suprantama, panaudota. Būtų keista tikėtis kitokio sprendimo iš „OnePlus“, atsižvelgiant į nesenus įmonės įkūrėjo Karlo Pejos pareiškimus apie neginčijamą išpjovos pranašumą prieš tradicinius sprendimus.

„OnePlus 6“ techninė įranga suteikia išmaniajam telefonui pakankamą spartą. Procesoriaus vaidmenį atlieka mobilioji platforma „Snapdragon 845“, o tarp galimų versijų rasite modifikacijas su 6 GB ir 8 GB LPDDR4X RAM. „Speed you need“ – tai šūkis, kuris anot „OnePlus“, skirtas perteikti pirkėjui pagrindinį naujienos pranašumą prieš konkurentus. UFS 2.1 vidinės atminties talpa svyruoja nuo 64 iki 256 GB, priklausomai nuo pasirinkto konfigūracijos.

Iš stiklo pagamintoje užpakalinėje „OnePlus 6“ dalyje įsikūrė dviguba kamera, susidedanti iš 16 ir 20 MP modulių su Sony iMX 519 ir Sony iMX 376K jutikliais (f/1.7). Įdeigtas optinis vaizdo stabilizavimas. Priekinis fotoaparatas gavo 16 megapikselių jutiklį su f/2.0 diafragma ir turi tik elektroninį vaizdo stabilizavimą. Telefono matmenys – 155,7 х 75,4 х 7,75 mm, svoris – 177 g. Prietaisą valdo „Android 8.1 Nougat“ su firmine vartotojo sąsaja „Oxygen OS“.

Apskritai „OnePlus 6“ – tai tiesiog subalansuotas prietaisas už patrauklią kainą, be pretenzijos į lyderystę šiame segmente. Niekuo ypatingu šis išmanusis telefonas negali pasigirti, jei mes ignoruosime galingą „Snapdragon 845“ ir 8 GB RAM derinį. Visų pirma gali nuvilti tik 3300 mAh baterijos talpa, nors su ir greito įkrovimo technologija „Dash Charge“ (5V, 4A). Negelbsti iš situacijos ir gamintojo nurodyta belaidžio įkrovimo funkcija.

Dar vienas „OnePlus 6″ trūkumas yra specifikacijoje nurodytas ” Daily Water Resistance ” ženklas. Tai reiškia, kad prietaisas nebuvo sertifikuotas pagal IPxx standartą, todėl prietaiso kontaktas su vandeniu gali sukelti jo gedimus.

Bazinė „OnePlus 6”  versija su 6 GB RAM ir 64 GB talpos vidine atmintimi įvertinta 529 USD. Už 8/128 GB išmanųjį paprašys $ 579, o ir 8/256 GB modifikacija kainuos $ 629. Parduodama naujiena bus nuo 2018 m. Gegužės 21 d. Bus galima įsigyti „Midnight Black” (matinis juodas) ir „Mirror Black” (blizgus juodas) versijas. Birželio 5 d. rinkoje pasirodys baltos spalvos versija (Silk White).

OnePlus 6