Nutekėjo „Moto G7“ paveikslėliai ir kainos

Ateinantį mėnesį „Motorola“ susirinks žurnalistinę bendruomenę savo spaudos konferencijoje Brazilijoje, kad pakalbėtų apie naujos kartos „G“ seriją. Yra prognozių, kad liniją sudarys keturi modeliai: „Moto G7“, „Moto G7 Plus“, „Moto G7 Power“ ir „Moto G7 Play“. Internete pasirodė būsimų naujienų paveikslėliai ir informacija apie tai, kiek gamintojas jas įvertins Europos rinkai.

Visi „Moto G“ serijos atstovai neatrodo originaliai, o jų pagrindinio fotoaparato dizainas nesunkiai leidžia atpažinti gamintoją „Motorola“. Naujienos vizualiai skiriasi 6,2 colių ekrano išpjovos forma ir galinės kameros apvaliame bloke įtaisytų jutiklių kiekiu. „Moto G7 Play“ ir „Moto G7 Power“ gaus standartinę išpjovą ir viengubą pagrindinę kamerą. Pirmasis iš šių debiutantų turėtų gauti platformą „Snapdragon 632“ ir 149 eurų kainą. Pavadinimas „Moto G7 Power“ pats kalba apie pagrindinę išmaniojo telefono savybę – talpią bateriją. Čia bus įdiegtas 5000 mAh akumuliatorius ir SoC „Snapdragon 625“, o paprašys už telefoną 209 eurus.

„Moto G7“ ir „Moto G7 Plus“ modeliai pasiūlys lašo formos ekrano išpjovą, dvigubą pagrindinį fotoaparatą ir „Snapdragon 660“ lustų rinkinį. „Plus“ versija bus parduodama raudonos ir mėlynos spalvos už 299 eurus.