Nustatyti stabiliausiai veikiantys „Android“ išmanieji telefonai

Išmaniųjų telefonų gamintojai desperatiškai kovoja, kad jų produktai taptų geresni nei konkurentų ir, žinoma, būtų populiaresni. Kompanijos skiria daug lėšų ir pastangų tam, kad pasiūlytų ką nors naujo ir pritrauktų vartotojų dėmesį. Pirkėjai gali rinktis iš tūkstančių modelių, todėl gamintojams tenka nuolat įtikinėti, kad rinktis reikėtų jų gaminį.

Daugelis sutiks, kad be našumo ir funkcionalumo, renkantis telefoną ne paskutinis vaidmuo tenka darbo stabilumui. Pasak „Apteligent“ analitikų, geriausiai šiuo atžvilgiu pasirodė „Sony Xperia“ prietaisai, kurių programų darbo sutrikimo rizika yra 0,08 proc. Antroji stabiliausių išmaniųjų reitingo vieta atiteko  „Motorola“ su 0,09 proc. rezultatu, o trečią vietą gavo HTC su 0,1 proc. problemų tikimybe. „Samsung“ ir LG aplikacijų darbo nesėkmės tikimybė siekia 0,11 proc., o ZTE – 0,28 proc.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau