„Nubia“ pristato „RedMagic 8 Pro“ – pirmąjį išmanųjį telefoną su 3,5 mm garso lizdu ir „Snapdragon 8 Gen 2“

Kinijos kompanijai ZTE priklausantis prekės ženklas „Nubia“ pristatė žaidimų išmanųjį telefoną „RedMagic 8 Pro“. Pasaulinė naujo produkto su neįprastu dizainu, galinga aparatūra, talpia baterija ir ekranu be jokių skylių ar išpjovų premjera jau įvyko.

Anot portalo WCCFTech, „Nubia RedMagic 8 Pro“ yra vienas greičiausių, tačiau palyginti įperkamų flagmanų rinkoje. Naujiena gavo „Snapdragon 8 Gen 2“ mikroschemų rinkinį ir 12 arba 16 GB LPDDR5X RAM, taip pat 256 arba 512 GB UFS 4.0 „flash“ atminties. Išmanusis telefonas aprūpintas ICE 11.0 aušinimo sistema su nedideliu ventiliatoriumi. Akumuliatoriaus talpa yra 6000 mAh, palaikomas laidinis įkrovimas iki 65 W.

Naujovė turi 6,8 colio AMOLED ekraną su Full HD+ raiška, 120 Hz ekrano atnaujinimo dažniu ir 960 Hz diskretizavimo dažniu. Palaikomas DC Dimming be mirgėjimo, o „Gorilla Glass 5“ apsaugo nuo įbrėžimų ir iš dalies nuo dūžio nukritus.

Dažnai žaidimų išmanieji telefonai yra aprūpinti labai vidutinėmis kameromis, tačiau „RedMagic 8 Pro“ gavo pagrindinį 50 megapikselių „Samsung ISOCELL GN5“ jutiklį, taip pat 8 MP itin plataus kampo modulį ir 2 MP makro kamerą. „Selfie“ modulis gavo 16 megapikselių jutiklį ir jis yra paslėptas po ekranu.

RedMagic 8 Pro“ įranga sutalpinta į neįprasto šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams kampuoto dizaino korpusą su RGB foniniu apšvietimu ir aliuminio rėmeliu. Bus versija su visiškai juodu galiniu dangteliu, taip pat iš dalies permatoma nugara. Yra 3,5 mm ausinių lizdas, kuris gali būti pirmasis „Snapdragon 8 Gen 2“ išmanusis telefonas su šiuo lizdu.

„RedMagic 8 Pro“ valdomas šiek tiek pakoreguotos „Nubia“ OS, pagrįstos „Android 13“. 12 GB RAM / 256 GB ROM modelio kaina prasideda nuo 649 USD, o 16 GB / 512 GB varianto nuo 799 USD. Kitaip tariant, šiandien tai vienas pigiausių flagmanų rinkoje.