„Nokia“ ir „L’Oreal“ pristatė išmanųjį plaukų šepetį

Išmaniaisiais dantų šepetėliai jau nieko nenustebinsi, todėl bendrovė „L’Oreal“ žengė dar toliau ir Las Vegase vykstančioje elektronikos parodoje CES 2017 pristatė „protingą“ plaukų šepetį „Kerastase Hair Coach“.

Kerastase Hair Coach

Prietaisas buvo sukurtas kartu su „Withings“, kuri garsėja sporto ir sveikatos išmaniaisiais prietaisais, ir kurią praėjusiais metais įsigijo bendrovė „Nokia Technologies“. Šepetys skirtas skatinti vartotojus šukuoti plaukus teisingai. Tam tikslui prietaisas parūpintas daugybe jutiklių, įskaitant mikrofoną, konduktometrinį jutiklį ir giroskopą, kurie nustato plaukų sukibimą, stebi drėgmę ir paspaudimo jėgą šukuojant.

Kerastase Hair Coach

Gauti duomenys perduodami į mobiliąją programėlę, kurioje, atsižvelgiant į vietos orą, vartotojams pasiūlomos rekomendacijos, kaip geriau pasirūpinti savo plaukais. Nesunku atspėti, kad tarp rekomendacijų rasite ir pasiūlymų pirkti „L’Oreal“ produktus.

„Kerastase Hair Coach“ bus galima įsigyti nuo 2017 metų vidurio už mažesnę nei 200 dolerių kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau