„Nokia D1C“ su „Android 7.0“ pastebėtas „Antutu“ ir „Geekbench“ duomenų bazėse

Suomijos įmonės „Nokia“ gerbėjai nekantriai laukia jos pergalingo sugrįžimo į išmaniųjų telefonų rinką. Internete anksčiau pasirodė įvairios informacijos ir net paslaptingų „Nokia“ prietaisų nuotraukų, o ir pati bendrovė jau ne kartą žadėjo parodyti naujus produktus.

Nokia D1C

Remiantis naujausiais duomenimis, per ketvirtąjį šių metų ketvirtį, kuris jau prasidėjo, „Nokia“ pristatys tris ar net keturis išmaniuosius telefonus su „Android“. Vienas iš jų turėtų būti biudžetinis „Nokia D1C“, kurio duomenys buvo pastebėti populiarios našumo testavimo programos „Geekbench“ duomenų bazėje. Prietaisas buvo testuojamas rugsėjo 30 dieną kelis kartus ir visais atvejais parodė panašius rezultatus: 656-682 taškų vieno branduolio režimu ir 2745-3229 multi-core.

Nokia D1C nokiadc1

Iš techninių specifikacijų „Geekbench“ duomenų bazėje matyti tik aštuonių branduolių „Snapdragon 430“ lustas su 1,4 GHz dažniu, „Adreno 505“ grafikos greitintuvas ir 3 GB RAM. „Nokia D1C“ veikia valdoma „Android 7.0“.

Kitos populiarios testavimo programos „Antutu“ paviešinti duomenys atskleidė, kad „Nokia D1C“ gaus 13 MP pagrindinę kamerą ir 8 megapikselių raiškos priekinį modulį asmenukėms.

antutu-nokia

Anksčiau pasirodė kitų pranešimų, kuriuose teigiama, kad „Nokia“ taip pat išleis 5,2 ir 5,5-colių išmaniuosius telefonus su aukščiausios klasės specifikacijomis ir pažangiomis 23 megapikselių kameromis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau