Neišpakuotas iPhone parduotas aukcione už 63 356 dolerių

Originalus, neišpakuotas pirmosios kartos „iPhone“ vakar aukcione parduotas už 63 356 dolerius. Tai 8 GB iPhone modelis, išleistas 2007 m. birželio 29 d. ir tuo metu parduotas už 599 USD. Kainos siūlymas LCG aukcione prasidėjo vasario pradžioje nuo 2500 dolerių, o numatoma pardavimo kaina – 50 000 USD. Iš viso gauti 27 pasiūlymai. Galutinis pasiūlymas buvo beveik 106 kartus didesnis nei išmaniojo telefono kaina 2007 m.

Karen Green, minėto „iPhone“ savininkė, dabar labai džiaugiasi, kad neiškeitė jo, kad nusipirktų modernesnį „iPhone“. Galbūt ją sustabdė tai, kad kuomet prieš trejus metus modelis pasirodė „The Doctor and Diva“ epizode „Lobių ieškojimas“, jos „iPhone“ buvo įvertintas 5000 USD. Dar labiau ją įtikino, kad reikia išmanųjį telefoną parduoti aukcione, buvo tai, kad praėjusį spalį iPhone neatidarytoje dėžutėje buvo parduotas už 39 340 USD, o aukciono organizatoriai teigė, kad jos telefonas gali atnešti mažiausiai 50 000 USD.

Kaip paaiškėjo, savininkas turėtų padėkoti Amerikos korinio ryšio operatoriams, kad visus šiuos metus išlaikė „iPhone“ sandariame įpakavime. Interviu su „Business Insider“ anksčiau šį mėnesį Green paaiškino, kad kuomet draugai jai nupirko telefoną, ji turėjo tris mobiliojo telefono numerius iš „Verizon“, o „iPhone“ veikė tik su AT&T. Užuot eikvojusi laiką ir pinigus keisdama operatorių, ji paprasčiausiai atidėjo „iPhone“, suvyniodama jį į storą pižamą.

Karen nusprendė parduoti įtaisą dabar tik todėl, kad pernai atidarė savo kosmetikos tatuiruočių studiją Naujajame Džersyje ir prireikė investicijų į naują verslą. Kitu atveju retą išmanųjį telefoną ji ketino laikyti dar dešimt metų.