Naujos Logitech serijų „Brio 500“ internetinės kameros ir „Zone Vibe 100“ ausinės sukurtos hibridinei darbo erai

Šiandien Logitech pristatė dvi naujas produktų serijas – „Brio 500“ internetines kameras ir „Zone Vibe 100“ ausines, sukurtas atsižvelgiant į besikeičiančius hibridinių darbuotojų poreikius.

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei 89 % namuose dirbančių suaugusiųjų susiduria su nepalankiais kameros kampais, prastu apšvietimu ir matymo lauko suvaržymais, kai naudoja įmontuotą nešiojamojo kompiuterio kamerą.* „Brio 500“ internetinės kameros ir „Zone Vibe“ ausinės sprendžia iššūkius, su kuriais naudotojai susiduria dirbdami namuose, tuo pačiu modernizuodami darbo ir žaidimų patirtį. Tiek kamera, tiek ausinės padeda IT vadovams aprūpinti savo organizacijų nuotolinę bei mišrią darbo jėgos aplinkas gamtą tausojančiu būdu.

„Daugelis dirbančių nuotoliu ar hibridinių darbuotojų vis dar nepakankamai aprūpinti įranga ir kovoja su priešpandeminės eros sprendimais“, – sakė „Logitech Video Collaboration“ generalinis direktorius Skotas Vartonas. „Mūsų inovatyvios „Brio“ internetinės kameros ir „Zone Vibe“ ausinės išpildo šiuolaikiškų darbuotojų, kurių darbui bei pramogoms reikia verslo kokybės, stiliaus ir įperkamumo, poreikius. Tokios transformacinės funkcijos kaip „Brio’s Show Mode“ mokytojams, dizaineriams ir architektams atveria naujas dalijimosi galimybes, kuriomis lengvai gali nuotoliu per vaizdo įrašą pristatyti fizinius objektus, užrašus ir eskizus.“ 

„Brio 500“ internetinės kameros

„Brio 500“ serija, sukurta tiems, kurie nori įmonės lygmens garso ir vaizdo kokybės, suasmeninimo ir įtraukiančios vaizdo skambučių patirties, yra nauja internetinių kamerų klasė, sprendžianti dažniausiai pasitaikančius vaizdo konferencijų iššūkius. „Brio 500“ serija pristato „Show Mode“ funkciją, leidžiančią lengvai bendrinti eskizus ar kitus ant stalo esančius fizinius objektus. Naujoviška tvirtinimo sistema su įmontuotu jutikliu, leidžiančiais naudotojams nukreipti kamerą žemyn ir sufokusuoti objektus, „Brio“ automatiškai apverčia vaizdą ir taip užtikrina tinkamą vaizdo skambučių orientaciją.

Stilingas dizainas ir madingos spalvos – grafitas, balkšva ir rožinė – suteikia žmonėms laisvę pritaikyti savo darbo vietą pagal savo asmenybę ir skonį. „RightSight“ technologija (įgalinta naudojant „Logi Tune“) automatiškai įrėmina naudotoją, net kai jis juda, o integruotos naujovės, pvz., „RightLight 4“, automatiškai koreguoja nepakankamą apšvietimą.

„Zone Vibe“ ausinės

Naujoji Logitech serija „Zone Vibe“ yra pirmosios belaidės ausinės rinkoje, kuriose verslo klasės našumas derinamas su patogumu, stiliumi ir įperkamumu. Taip pat yra grafito, balkšvos ir rožinės spalvų. Ausinės sukurtos, kad būtų patogios visą dieną bendradarbiauti su kolegomis ir bendrauti su šeima. Šios lengvos ant ausies uždedamos ausinės sveria vos 185 gramus ir pasižymi minkštu megztu audiniu bei atminties puta. 

Naujosios „Logitech“ internetinės kameros ir ausinės padeda darbuotojams klestėti šiandieninėje hibridinėje eroje – pakankamai profesionalios darbui biure, puikiai tinkančios darbui namuose, o IT komandoms lengviau padėti naudotojams pasiekti geriausius rezultatus tausojant mūsų planetą.

Tvarumas

„Brio 500“ serijos ir „Zone Vibe“ ausinės yra sertifikuotos anglies neutralumo sertifikatu, o tai reiškia, kad dėl Logitech investicijų į anglies dioksido kompensavimo ir pašalinimo projektus produktų anglies dioksido poveikis sumažintas iki nulio. „Brio 500“ plastikinėse dalyse yra sertifikuoto perdirbto plastiko: 68 % grafito ir juoduose bei 54 % balkšvose ir rožinėse ausinėse. „Zone Vibe“ pagamintos iš mažiausiai 25 %** perdirbto plastiko.

Abi gaminių grupės supakuotos į popierių, kuris tiekiamas iš FSC® – sertifikuotų miškų ir kitų kontroliuojamų šaltinių.

Kainos ir prieinamumas

„Brio 500“ internetinių kamerų seriją ir „Zone Vibe 100“ ausines visame pasaulyje bus galima įsigyti nuo 2022 m. rugsėjo mėn. svetainėje logitech.com bei kitose pasaulinėse mažmeninės prekybos vietose. Siūloma „Brio 500“ internetinių kamerų serijos mažmeninė kaina yra EUR 139.99. Siūloma „Zone Vibe 100“ mažmeninė kaina yra EUR 119.