Naujieji „Sony EXTRA BASS“ serijos garsiakalbiai žada dar audringesnius vakarėlius

„Sony“ pristato naujus savo populiariųjų „EXTRA BASS“ serijos garsiakalbių modelius „SRS-XB41“, „SRS-XB31“ ir „SRS-XB21“. Nešiojami, belaidžiai ir iki 24 valandų veikiančia baterija aprūpinti garsiakalbiai idealiai tinka sukurti vakarėlio nuotaiką bet kokioje erdvėje. Pasitelkus naujuosius „EXTRA BASS“ serijos garsiakalbius, pirmą kartą į bendrą sistemą bus galima sujungti iki 100 šių įrenginių.

Šie „Sony“ garsiakalbiai nuo šiol aprūpinti nauju „LIVE SOUND“ režimu, kuris kuria erdvinio garso pojūtį ir sustiprina jausmą, tarytum muzikos būtų klausomasi gyvai. Be to, šie garsiakalbiai suderinti taip, kad paryškintų tam tikrų žemų dažnių diapazoną, todėl jie itin tinka klausytis elektroninės šokių muzikos ar hiphopo.

Garsiakalbių korpusas padengtas nauja patvaria medžiaga, kurią galima išvalyti. Šie „Sony“ garsiakalbiai taip pat yra atsparūs dulkėms ir drėgmei – jie turi IP67 atsparumo aplinkos poveikiui reitingą. Todėl juos galima nesibaiminant naudoti paplūdimyje, prie baseino ar miško pievoje. Garsiakalbiai net gali atlaikyti išbandymą sūriu vandeniu, mat jie yra atsparūs net rūdims.

Tuo metu nauja „Party Booster“ funkcija leidžia šiuos garsiakalbius naudoti kaip vakarėlio instrumentą – garsiakalbiai reaguoja į prisilietimus skirtingose pusėse sukeldami specifinį garsą ar švytėjimą.

Visi garsiakalbių modeliai aprūpinti šviesos efektais: „SRS-XB41“ turi skirtingų spalvų šviesų linijas, garsiakalbių šviesų ir blykstės efektus; „SRS-XB31“ yra aprūpintas šviesų linijų ir blykstės efektais; tuo metu „SRS-XB21“ išsiskiria linijinėmis šviesomis.

„Sony EXTRA BASS“ serijos „SRS-XB41“ modelis kainuos apie 230 eurų, „SRS-XB31“ – 170 eurų, „SRS-XB21“ – 120 eurų. Naujieji „Sony“ garsiakalbiai prekyboje pasirodys nuo šių metų balandžio mėnesio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau