Naujasis „MacBook Air“ ant dangtelio neturi šviečiančio obuolio

Internete paskelbtos „šnipų“ nufotografuotos 12 colių įstrižainės „Apple MacBook Air“ nuotraukos, patvirtinančios informaciją apie artėjantį naujo modelio pristatymą.Internete paskelbtos „šnipų“ nufotografuotos 12 colių įstrižainės „Apple MacBook Air“ nuotraukos, patvirtinančios informaciją apie artėjantį naujo modelio pristatymą. Anksčiau šį mėnesį, svetainė „9to5Mac“ pranešė, kad „Apple“ planuoja pradėti gaminti „MacBook Air“ modelius su vidutinio dydžio ekranu. Sausį taip pat pasirodė gandai, kad „Quanta Computer“ gavo „Apple“ užsakymą ir pradėjo 12 colių „MacBook Air“, kuris galėtų pakeisti 11,6 colių modelį, masinę gamybą. Tinklapyje „iFanr“ paskelbtose nuotraukose naujas modelis nufotografuotas šalia 13 colių „MacBook Air“ ir 9.7 colių „iPad“, kas leidžia palyginti prietaisų dydį. Reikia pažymėti, kad priešingai dabartinių modelių, naujasis „MacBook Air“ vietoj šviečiančio logotipo ant korpuso turi poliruoto metalo simbolį, tokį pat kaip „iPad“ planšetės. Apšvietimo atsisakymas, padės šiek tiek sumažinti „MacBook Air“ storį. Apie tai, kad „Apple“ planuoja pakeisti logotipo dizainą buvo pranešta praėjusiais metais. Naujasis modelis, pasak gandų, turi gauti „Retina“ ekraną, nors tikslus pikselių skaičius dar nėra žinomas. Deja, nėra apatinės korpuso dalies nuotraukos, todėl dabar negalime pasakyti ar tikrai 12 colių „MacBook Air“ turės tik vieną jungtį - dvipusį „USB 3.1 Type-C“.

Anksčiau šį mėnesį, svetainė „9to5Mac“ pranešė, kad „Apple“ planuoja pradėti gaminti „MacBook Air“ modelius su vidutinio dydžio ekranu. Sausį taip pat pasirodė gandai, kad „Quanta Computer“ gavo „Apple“ užsakymą ir pradėjo 12 colių „MacBook Air“, kuris galėtų pakeisti 11,6 colių modelį, masinę gamybą.Naujasis „MacBook Air“ ant dangtelio neturi šviečiančio obuolio

Tinklapyje „iFanr“ paskelbtose nuotraukose naujas modelis nufotografuotas šalia 13 colių „MacBook Air“ ir 9.7 colių „iPad“, kas leidžia palyginti prietaisų dydį.Naujasis „MacBook Air“ ant dangtelio neturi šviečiančio obuolio

Reikia pažymėti, kad priešingai nei dabartiniai modeliai, naujasis „MacBook Air“ vietoj šviečiančio logotipo ant korpuso turi poliruoto metalo simbolį, tokį pat kaip „iPad“ planšetės. Apšvietimo atsisakymas padės šiek tiek sumažinti „MacBook Air“ storį. Apie tai, kad „Apple“ planuoja pakeisti logotipo dizainą buvo pranešta praėjusiais metais.

Naujasis modelis, pasak gandų, turi gauti „Retina“ ekraną, nors tikslus pikselių skaičius dar nėra žinomas. Deja, nėra apatinės korpuso dalies nuotraukos, todėl dabar negalime pasakyti ar tikrai 12 colių „MacBook Air“ turės tik vieną jungtį – dvipusį „USB 3.1 Type-C“.