Naujas „Philips“ lenktas LCD monitorius su ypač plačia spalvų gama

Galima įsigyti „Philips“ monitorių su plačiausia spalvų gama – 130 % sRGB, 104 % NTSC. Elegantiškas lenktas 1800 mm spindulio ekranas, kuriame įdiegta „Adaptive-Sync“ programa. Paprastos jungtys ir erdvinis garsas

Technologijų bendrovė MMD, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, pristato naująjį 27 colių įstrižainės lenktą monitorių privatiems naudotojams. Naujausiame lenktų monitorių serijos modelyje įdiegta „Ultra Wide Color“ technologija, kuri dėl platesnės spalvų gamos užtikrina tikslų spalvų, taigi ir ypač natūralų vaizdų atkūrimą.

Mažas spindulys, didelis vaizdo gylis


Dėl labai nedidelio (1800 mm) kreivės spindulio 278E8QJAB modelio ekranas suteikia svaiginamą patirtį, nes labai padidina gylio suvokimą ir sumažina vaizdo iškraipymą. Kartu su įdiegta „Adaptive-Sync“ technologija tai užtikrina ypač didelį žiūrėjimo malonumą be trūkčiojimo, mirgėjimo ar judesių susiliejimo.

„Mūsų naujausias lenktų monitorių serijos 27 colių pavyzdys daro šiuos modelius dar įprastesnius. Bet tai tik pradžia: šiemet į rinką pateiksime didelę seriją lenktų monitorių. Tai pabrėžia MMD įsipareigojimą naudotis naujausiomis technologijomis, kurios palengvina darbą ir žaidimus ir teikia daugiau malonumo naudotojams“, – sako Artem Khomenko, MMD „Philips monitors Europe“ produktų skyriaus vadybininkas.

Platesnė spalvų gama


Monitorius 278E8QJAB su geresniu „Full HD“ vaizdu ir naujausia technologija „Ultra Wide-Color“ leidžia mėgautis viena plačiausių spalvų gama puikių vaizdų rinkoje: „Ultra Wide-Color“ technologija atpažįsta platesnę gamą, t. y. 130 % sRGB (104 % NTSC), o ne tipišką 99 % sRGB (72 % NTSC) gamą. Ji išplečia spalvų, kurias naudotojai gali suvokti ekrane, diapazoną gerindama techninės įrangos veikimą, o ne koreguodama programinės įrangos nuostatas. Vaizdo įrašų kūrėjai ir fotografai, perkantieji internetu, taip pat kiti naudotojai gali pasikliauti tiksliu spalvų atkūrimu.

Monitorius ne tik išsiskiria platesne spalvų gama ir plonos lenktos formos dizainu, bet ir įdiegta VA LED technologija – pažangia kelių sričių vertikalaus lygiavimo technologija, kuri užtikrina itin aukštą statinį kontrastą, todėl vaizdas tampa dar gyvesnis ir ryškesnis. Dėl to dar labiau pagerinamos ekrano charakteristikos, reikalingos darant nuotraukas, žiūrint filmus ir naudojant grafikos programas.

Funkcijos, skirtos naudotojams


Naujasis 27 colių įstrižainės monitorius turi daug funkcijų, paverčiančių žiūrėjimą malonumu. Mirgėjimą pašalinanti technologija automatiškai reguliuoja tolygaus vaizdo ryškumą, o „Philips“ technologija „SmartImage Lite“ parenka rodomam turiniui pritaikytas nuostatas ir dinamiškai pagerina nuotraukų ir vaizdo įrašų kontrastingumą, spalvų sodrumą ir ryškumą – ir visa tai tikruoju laiku, paspaudus vieną mygtuką. Didelės spartos duomenims perduoti monitoriuje įrengta „DisplayPort“ jungtis, taip pat HDMI jungtis. Be to, integruota erdvinio garso garsiakalbių pora, aukštos kokybės vaizdus papildanti puikios kokybės garsu.

Naująjį „Philips“ monitorių 278E8QJAB „E-Line“ bus galima įsigyti kovo mėnesį. Gamintojo siūloma mažmeninės prekybos kaina yra 270 Eur.

Technines monitoriaus specifikacijas galite rasti čia:

http://www.philips.lt/c-p/278E8QJAW_00/lenktas-lcd-monitorius-su-ultra-wide-color/specifikacijos

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau