NASA savo programinę įrangą dalina nemokamai

JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) pateikė išsamų katalogą programinės įrangos, kuri buvo sukurta siekiant įgyvendinti įvairius projektus.

NASA Software 2017–2018“ sudaro profesionalių įrankių ir specializuotų programų rinkinys, kuris mokslininkams ir entuziastams gali padėti kurti savo iniciatyvas.

Pažymima, kad kataloge pateikta daug projektų, kuriuos NASA naudojo kosmoso tyrimams ir žinių apie visatą išplėtimui. Ten pat paskelbta programinė įranga, skirta dronų kūrimui, ryšio užtikrinimui tarp žemės ir kosmoso objektų, vaizdo apdorojimui ir kt. Be to, kataloge rasite 3D modelių ir tekstūrų.

NASA

Atvirojo kodo programinė įranga suskirstyta į kategorijas “sistemos testavimas”, “aeronautika”, “aplinkos mokslo”, “struktūros ir mechanizmai”, “verslo sistemos ir projektų valdymas” ir kitas.

Svarbu pažymėti, kad visą šią programinę įrangą galima naudoti visiškai nemokamai, be jokių licenzijos ar kitokių apribojimų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau