„MWC 2015”: „Huawei” laikrodžiai-apyrankės „TalkBand B2” ir „TalkBand N1”

Pernai Kinijos bendrovė „Huawei” pristatė išmanųjį laikrodį-apyrankę „TalkBand B1“. Tarp kitų apyrankių jis išsiskiria tuo, kad gali būti naudojamas kaip laisvų rankų įranga kalbant telefonu. „Huawei“ į parodą „MWC 2015“ atvežė antrosios kartos savo kūrinį.

Huawei TalkBand B2
Huawei TalkBand B2

Naujiena išsiskiria neįprastu tokiems prietaisams dizainu: aukso spalvos variantas atrodo prabangesnis – beveik nesijaučia sporto estetikos. Dizaineris stengėsi sujungti sporto ir verslo stilius viename įtaise. „Huawei TalkBand B2“ yra pažangus prietaisas su fizinės veiklos stebėjimo funkcija. Pirmosios kartos „TalkBand“ gali tik skaičiuoti žingsnius ir sudegintas kalorijas, o naujiena taip pat gali atskirti skirtingų rūšių fizinį aktyvumą – bėgimą, vaikščiojimą ir t.t. Be to atsirado miego stebėjimo funkcija. Prietaisas nebijo vandens ir dulkių – apsaugos laipsnis IP57 (versija su guminiu dirželiu) ir IP54 (versija su odiniu dirželiu).

Huawei TalkBand B2
Huawei TalkBand B2

Žinoma, naujiena tęsia pirmosios kartos idėją: įrenginys gali būti ištrauktas nuo dirželio ir uždėtas ant ausies kaip „Bluetooth” ausinės. „Huawei TalkBand B2“ įkraunamas per „microUSD“ jungtį. Vieno įkrovimo pakanka 5 dienoms aktyvaus naudojimo, 12 dienų laukimo režime ir 7 valandoms pokalbio metu.

„Huawei” taip pat pristatė visiškai naują prietaisą – „TalkBand N1“. Tai grotuvas, ausinės ir paprastas fizinės veiklos stebėtojas viename. Prietaisas gali skaičiuoti žingsnius, turi IP54 apsaugos laipsnį ir 4 GB atminties muzikos saugojimui. Baterijos pakaks 3 dienoms arba 5 valandoms naudojant laisvų rankų įrangos režimu.

TalkBand N1
TalkBand N1