MSI taip pat įjungia „Skylake“ su užblokuotu daugikliu spartinimą

Vos prieš savaitę „ASRock SKY OC Technology“ pranešė apie iniciatyvą, kuri suteiks galimybę paspartinti „Intel Skylake-S“ procesorius be priesagos K, tai yra su užrakintu daugikliu. Kai kuriais atvejais BCLK dažnį pavykdavo padidinti beveik 160 MHz. Dabar prie ASRock prisijungė „Micro-Star International“ su savo programa „Non-K OC“. Tai lygiai tas pats kaip „SKY OC Technology“, tik, žinoma, skirta MSI plokštėms.

nonoc_msi_500x370

Kaip ir ASRock atveju, programa veikia tik plokštėse su Z170 lustu – galbūt iš tiesų yra aparatūros apribojimai, neleidžiantys pakeisti daugiklių programinės įrangos, kad BCLK dažnių didinimas nepakenktų kitiems procesoriaus blokams, pavyzdžiui, PCI Express valdikliui. Kol kas pranešama apie gana kuklius pasiekimus – 120 MHz padidėjimas, tačiau daug kas priklauso nuo pagrindinės plokštės ir procesoriaus modelio.

Šiuo metu „Non-K OC“ palaiko 15, „Intel Z170“ lustus naudojančių, sisteminių plokščių modelių ir reikalauja žemiau esančioje lentelėje nurodytos naujos BIOS versijos.

nonoc_msi_542x326-450x270

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau