„MSI“ pristatė „Vortex“ žaidimų kompiuterį

 

Pastaruoju metu žaidimų kompiuteriai įgauna vis keistesnes formas, „Alienware Area 51“ korpusas buvo trikampis,  „Deepcool Tristellar“ – žvaigždės formos. „MSI“ pristatytas variantas, vienas praktiškiausių ir mažiausių žaidimų kompiuterių.

Pirmą kartą pristatytas „CES 2016“ parodoje, „Vortex“ bemat buvo pradėtas lyginti su „Mac Pro“. Akį traukia ne tik kompiuterio korpusas, tačiau ir specifikacijos, „Nvidia GTX 980“ vaizdo plokštės ir „Intel Skylake Core i7-6700K“ procesorius. Kompiuteryje galima sumontuoti du SSD kietuosius diskus, o darbinę atmintį praplėsti iki 64GB.

MSI Vortex

Kompiuterio aušinimo sistema veikia lyg kaminas, karštis susikaupęs radiatoriuose iš apačios išpučiamas ventiliatoriumi per viršutinę dalį. „Vortex“ korpusas mažesnis nei įprastų stalinių kompiuterių. Korpuso plotis – 19.3 cm, aukštis – 17.8 cm, plotis – 26.8 cm.

„MSI Vortex“ modelis su pora „Nvidia GTX 960“ vaizdo plokščių kainuoja 2.199 JAV dolerius, galingesnio modelio, su taip pat dvejomis „Nvidia GTX 980“ vaizdo plokštėmis kaina siekia 3.999 JAV dolerius. Abu modeliai turi „Intel Core i7-6700K“ procesorius, 256GB flash atminties ir 1TB kietąjį diską.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau