„Moto Z Play“ ir „Moto Mods“ kolekcijos modulio „Hasselblad True Zoom” anonsas

IFA 2016 parodos išvakarėse „Lenovo“ parodė naujų mobiliųjų prietaisų, tarp kurių atsirado vietos išmaniajam telefonui „Moto Z Play“ ir „Moto Mods“ kolekcijos moduliui „Hasselblad True Zoom“, kuris turėtų nudžiuginti fotografijos mėgėjus.

Moto Z Play

Pradėsime nuo išmaniojo. „Moto Z Play“ yra paprasčiausias gamintojo „Moto Z“ flagmanų šeimos narys, tačiau tai nesutrukdė jam gauti pagrindinius pažangesnių modelių bruožus – dizainą, pirštų atspaudų skaitytuvą, integruotą „namų“ mygtuke ant priekinio skydelio, „Moto Mods“ palaikymą ir 5,5″ AMOLED ekraną.

v

Tačiau čia daug paprastesnė techninė įranga. Ekrano skiriamoji geba yra 1920 x 1080 pikseliai, už spartą atsakingas aštuonių branduolių lustas „Snapdragon 625“ su 2 GHz dažniu ir „Adreno 506“ grafikos valdikliu, 3GB RAM ir „Android 6.0.1 Marshmallow“, o už nuotraukų kokybę – 16 megapikselių pagrindinės kameros f/2.0  modulis su iš PDAF fokusavimu su dviguba LED blykste, bei 5 MP fotoaparatas asmenumėms. Prie „Moto Z Play“ gerų savybių taip pat priskiriama C tipo USB sąsaja, 3510 mAh baterija ir lizdas microSD atminties kortelėms (iki 2 TB). Matmenys – 156,4 х 76,4 х 6,99, svoris – 165 g. Pranešama, kad išmanusis telefonas bus prieinamas nuo spalio mėnesio už $ 449 kainą.

Hasselblad True Zoom

„Moto Mods“ asortimentą papildė „Hasselblad True Zoom“, sukurtas bendradarbiaujant su to paties pavadinimo garsiu Švedijos prekiniu ženklu. Vien iš pavadinimo tai tampa aišku, kad šis modulis yra skirtas pagerinti „Moto Z“, „Moto Z Play“ ir „Moto Z Force“ galimybes. Modulis siūlo 12 MP 1/2.3″ jutiklį su 1,55 mikrono vaizdo taškais, f/3.5-6.5 diafragmą, 10x optinį priartinimą, optinį vaizdo stabilizavimą, ksenono blykstę, RAW formato palaikymą ir neribotą vietą „Google Nuotraukų“ diske. Naujieną bus galima įsigyti rugsėjį už $ 300.

Hasselblad True Zoom