Monochrominis laikrodis „Sony FES Watch U“ jau parduodamas

Japonijos mažmeninėje prekyboje pagaliau pasirodė nauja „Sony FES Watch U“  laikrodžio versija, kurios skiriamasis bruožas, kaip ir jo pirmtako, yra E Ink ekranas, apimantis ir cifeblatą, ir lankstų dirželį, todėl šio aksesuaro stilių galima pakeisti vienu mygtuko paspaudimu.

Kaip ir pirmojo „FES Watch“  laikrodžio, naujos versijos sukūrimas buvo finansuojamas naudojant „Sony“ sukurtą mikro investicijų platformą „First Flight“.

„FES Watch U“ išlaikė originalų minimalistinį dizainą, tačiau gavo nerūdijančio plieno apvadą, kuris prideda tvirtumo ir elegancijos. Šio apskrito formos laikrodžio skersmuo yra 43 mm, o storis – 12 mm. Prietaisas sveria 75 gramus ir turi IPX5/IPX7 lygio apsaugą nuo drėgmės.

Vartotojai gali sukurti savo dizainą išmaniajame telefone programėlės „FES Closet“ pagalba arba naudodami paruoštos grafikos rinkinius, įskaitant mokamus. „Sony“ žada kiekvieną mėnesį iki metų pabaigos išleisti iš garsių menininkų sukurtus naujus laikrodžio stilius.

Prietaiso akumuliatorius užtikrina iki trijų savaičių autonomišką eksploatavimą. Komplekte rasite specialų įkrovimo stovą. Ankstesnę versiją maitino bateriją, kurią reikėjo pakeisti po kelių mėnesių. Nors šis modelis negali būti vadinamas iš tiesų „protingu laikrodžiu“ – tai labiau yra stilingas aksesuaras – visgi „Sony FES Watch U“ funkcionalumas šiek tiek išsiplėtė.

Laikrodis siūlomas trijų spalvų: gilios juodos, sidabrinės ir baltos. Spalvų pasirinkimas čia yra labai svarbus, nes pirmasis kainuoja 60,000 jenų ($ 544), o antrasis ir trečiasis variantai (nedažytas metalinis korpusas) – 46,000 jenų ($ 417). Priminsime, kad pirmasis „FES Watch“, kuris taip ir neperžengė Japonijos rinkos ribų, kainavo 29,700 jenų ($ 269).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau