„Microsoft“ teises į „Nokia“ prekės ženklą gali parduoti „Foxconn“

Iš Kinijos atėję gandai skelbia, kad dėl menkų mobiliųjų telefonų su pagrindinėmis funkcijomis pardavimų, „Microsoft“ nusprendė uždaryti jų gamybos padalinį, o „Nokia“ prekės ženklą pagal licencinę sutartį perleisti gamintojui „Foxconn“.

Pagal „Nokia Devices and Services“ pirkimo sutarties sąlygas, „Nokia“ prekės ženklas „Microsoft“ priklausys iki 2024 metų.

Nokia 105
Nokia 105

Patvirtindamas gandus apie būsimą išmaniojo telefono „Surface Phone“ anonsą, šaltinis pranešė, kad uždarius telefonų gamybos grupę, likusi „Microsoft Mobile“ padalinio dalis, leidžianti „Lumia“, bus pervadinta į „Surface“. Maždaug pusė „Microsoft Mobile“ darbuotojų bus atleista.

„Microsoft“ daugiau pajamų duoda „Android“ patentų licenzijavimas mobiliųjų įrenginių gamintojams, nei „Windows“ išmaniųjų telefonų pardavimai. „Microsoft“ susiliejus su „Nokia“ mobiliuoju padaliniu buvo atleista 18 tūkst. darbuotojų, o jei dabartiniai gandai pasiteisins, šis skaičius gali gerokai išaugti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau