„Microsoft“ pažymės kompiuterius, kurie nesuderinami su „Windows 11“

Dar anonsuodama „Windows 11“ „Microsoft“ daugiausia dėmesio skyrė šios operacinės sistemos techninės įrangos reikalavimams. Leidusi diegti nepalaikomuose įrenginiuose, korporacija vis tiek planuoja tokius kompiuterius pažymėti.

Naujovė buvo aptikta vienoje iš bandomųjų „Windows 11“ versijų. Darbalaukyje virš užduočių juostos laikrodžio srityje, pasirodys pranešimas apie sistemos reikalavimų neatitikimą. Savo stiliumi jis panašus į reikalavimą suaktyvinti „Windows“. Nurodoma, kad pranešimas nerodomas virš veikiančių programų ir neapriboja jokių sistemos funkcijų.

Kol kas ši galimybė tik bandoma. Gali būti, kad įmonė net neįtrauks šios naujovės į galutinį leidimą. „Windows 11“ šiuo metu reikalingas bent 8-osios kartos „Intel Core“ procesorius („Coffee Lake“ šeima) arba „AMD Zen+“ ir „Zen 2“ architektūros lustai arba naujesnės versijos. Be to, „Microsoft“ reikalauja, kad kompiuteryje būtų įdiegtas TPM 2.0 modulis. Reikalavimus galima apeiti, tačiau tokiu atveju įmonė negarantuoja tinkamo sistemos veikimo.

Gali būti aktualu: microsoft dynamics nav