„Microsoft“ papasakojo apie išmaniesiems telefonams skirtą „Windows 10“

Programinės įrangos milžinė „Microsoft“ parodoje „MWC 2015“ papasakojo apie išmaniesiems telefonams skirtos „Windows 10“ galimybes.

„Microsoft“ papasakojo apie išmaniesiems telefonams skirtą „Windows 10“
Nuotr. Pocket-lint

Naudodami išmanųjį telefoną „Lumia 930“, korporacijos atstovai pademonstravo kai kurias naujos mobiliosios operacinės sistemos funkcijas ir parodė keletą ekrano nuotraukų. Be pagal vartotojo skonį pasirenkamos išvaizdos taip pat buvo akcentuojamas naujų programų piktogramų išdėstymas viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir pranešimų centras su greitos prieigos prie naujausių nustatymų funkcija.

Windows 10
Nuotr. Pocket-lint

Dar viena „Windows 10“ ypatybė – meniu „Messaging“, kuri apjungia tradicinius tekstinius pranešimus ir “Skype” turinį į bendrą juostą. Naujos operacinės sistemos galimybių pristatymo metu buvo paminėta naršyklė „Spartan“, kuri naudos vieną internetinių puslapių atvaizdavimo varikliuką visoms platformoms, pradedant stacionariais kompiuteriais ir baigiant išmaniaisiais telefonais. Tai leis jam įsiminti ir sinchronizuoti paieškos rezultatus tarp visų įrenginių. Be to, „Spartan“ turės išsaugotų straipsnių skaitymo režimą, primenantį elektroninių knygų skaityklių sąsają su galimybe pritaikyti foną ir šriftą.

Panašias sinchronizacijos funkcijas turės ir kitos „Microsoft“ programos, skirtos „Windows 10“, pavyzdžiui „Žemėlapiai“ ir balso asistentas „Cortana“. Jose atliktos paieškos rezultatai bus akimirksniu prieinami planšetėje ir kompiuteryje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau