Microsoft pakeitė „Windows 10“ platinimo sąlygas

Nuo galutinės „Windows 10“ versijos išleidimo praėjo trys mėnesiai, per kuriuos operacinė sistema buvo įdiegta į 120 milijonų kompiuterių visame pasaulyje. Dabar Microsoft nusprendė įvesti naujas OS platinimo taisykles.

Windows 10

Pirmiausia, bus panaikintas taip vadinamas rezervavimas – atsinaujinti iš „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ dabar bus galima labiau įprastu būdu, t.y. per atnaujinimų centrą. Iš pradžių atnaujinimas iki „Windows 10“ bus neprivalomas, tačiau 2016 metų pradžioje jis bus klasifikuojamas kaip rekomenduojamas. Tai reiškia, kad naujoji OS bus atsisiųsta ir įdiegta automatiškai, žinoma, tik jei nustatymuose bus įjungtas atitinkamas režimas. Sugrįžti prie ankstesnės „Windows“ versijos, kaip ir dabar, bus galima per vieną mėnesį. Praėjus šiam laikotarpiui prie senosios OS bus įmanoma sugrįžti tik ją įdiegiant iš naujo.

Windows10

Be to, Microsoft atnaujino programą „Media Creation Tool“, kuri dabar gali kurti universalius įkrovos USB ir DVD diskus su dviejų versijų – 32 ir 64 bitų „Windows 10“ atvaizdais vienoje laikmenoje.

Programinės įrangos milžinė nepamiršo ir naudojančių piratines Windows 7 ir 8.1 kopijas. Dabar meniu bus pridėtas aktyvacijos mygtukas, kurį paspaudus bus galima įsigyti licenciją „Windows Store“ parduotuvėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau