„Microsoft“ pakeis daugiau nei 2 mln. brokuotų „Surface Pro“ maitinimo kabelių

„Microsoft“ paskelbė pasiruošusi nemokamai pakeisti 2,25 mln. elektros kabelių, kurie buvo parduoti JAV kartu su „Microsoft Surface Pro“, „Surface Pro 2“ ir „Surface Pro 3“ planšetiniais kompiuteriais. Paskutinio paminėto modelio atveju brokuotus laidus gavo vartotojai, kurie prietaisus įsigijo iki 2015 metų kovo 15 dienos. Gaminių atšaukimo priežastis yra dėl konstrukcijos trūkumų atsiradusi padidėjusi kabelio užsidegimo ir elektros smūgio rizika. Iš viso bendrovė gavo 56 „Surface Pro“ savininkų skundus dėl maitinimo kabelio užsidegimo po perkaitimo ir 5 skundus dėl elektros smūgio, kurį sukėlė pažeistas laidas.

Apie „Microsoft Surface Pro“ elektros kabelių atšaukimą kompanija paskelbė dar sausį, tačiau jo masto nenurodė.

„Microsoft“ pakeis daugiau nei 2 mln. brokuotų „Surface Pro“ maitinimo kabelių

JAV plataus vartojimo prekių saugumo komisijos (U.S. Consumer Product Safety Commission, CPSC) tinklapyje pranešama, kad nesaugūs taip pat gali būti 190 tūkst. Kanadoje parduotų kabelių.

Pakeitimo programa netaikoma „Surface RT“, „Surface 2“, „Surface 3“, „Surface Pro 4“, „Surface Book“ ir po 2015 metų kovo 15 dienos parduotiems „Surface Pro 3“. Nekokybiškų kabelių keitimas yra atliekamas „Microsoft“ palaikymo svetainėje. Bendrovė naują laidą žada atsiųsti per 7-10 dienų po prašymo pateikimo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau