„Microsoft Edge“ naršyklė ir toliau praranda populiarumą

„Microsoft“ deda visas pastangas, kad kuo daugiau vartotojų pradėtų naudoti jų naršyklę „Edge“, tačiau net po „Windows 10 Anniversary“ atnaujinimo išleidimo nuolatinių naudotojų skaičius ne tik neišaugo, bet ir toliau mažėja. Naujos funkcijos, įskaitant „Paste and Go“, galimybė braukimu pereiti į kitą puslapį – visa tai lapkričio mėnesį nepadėjo padidinti „Microsoft Edge“ vartotojų dalį. Analitinės agentūros „Netmarketshare“ statistika rodo, kad „Edge“ per pastarąjį mėnesį prarado 0,05% vartotojų ir užėmė 5,21% rinkos.

narsykles

Populiariausia naršykle išlieka „Google Chrome“ su 55.83% dalimi, po jos seka „Internet Explorer“ su 21.66% ir „Mozilla Firefox“ su 11.91% rezultatu. Dar mažiau vartotojų nei „Microsoft Edge“ turi „Safari“ (3,61%), tačiau tai gali būti paaiškinta ribota ekosistema, kurioje ši naršyklė veikia. 1,36% kompiuterių naudoja „Opera“ naršyklę.

Microsoft Edge

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau