MEZON 4G LTE internetas jau ir išmaniajame telefone

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, teikiantis interneto paslaugas MEZON, pradeda siūlyti neribotą 4G LTE internetą telefone. MEZON salonuose įsigiję dviejų SIM kortelių ZTE išmanųjį telefoną, klientai galės vieną kortelę naudoti tik duomenų siuntimui, o kitą – balso paslaugoms ir trumposioms žinutėms.

Pasak Telecentro Komercijos vadovės Vitos Brizendine, siūlomas sprendimas – su MEZON SIM kortele laisvai ir be apribojimų naudotis internetu telefone – iš pagrindų pakeis interneto vartotojų įpročius. „Įsidėjus į telefoną interneto MEZON SIM kortelę ir bet kurio mobilaus operatoriaus SIM kortelę, klientai galės laisvai ir neribotai naudotis internetu MEZON 4G LTE aprėpties zonose. Mūsų siūlomas išmanusis telefonas ypač turėtų patikti jauniems žmonės, kurie nori būti užtikrinti, kad kiekvieną mėnesį nepriklausomai nuo išnaudotų duomenų kiekio mokės fiksuotą pinigų sumą. Šis telefonas turėtų būti patrauklus ir išlaidas kontroliuojantiems tėvams, kurių vaikai neskaičiuodami duomenų mėgsta naršyti internete, žiūrėti filmukus, žaisti žaidimus arba bendrauti su draugais“,– teigia V. Brizendine.

Vidutinės klasės telefonas ZTE BLADE D2 turi 5 colių įstrižainės ekraną, 4 branduolių procesorių „Qualcomm Snapdragon“ ir pažangią operacinę sistemą „Android Lollipop 5.1“. Išmanusis telefonas, kuris palaiko spartų 4G LTE internetą, leidžia naršyti iki 150 Mbps greičiu. Telefonas pasižymi optimalia 8 GB atmintimi ir ilgai tarnaujančia baterija. Telefonas netgi gali būti naudojamas kaip kito telefono pakrovėjas. Funkcionali 8 Mpix pagrindinė kamera leidžia fotografuoti pasirinktu rėžimu: panoraminis, greitas (99 nepertraukiami kadrai), HDR.

ZTE BLADE DUAL SIM
ZTE BLADE DUAL SIM

ZTE telefoną galima naudoti ne tik keliaujant, bet ir namuose. Naudojant telefoną kaip modemą, hot spot pagalba, internetu galima dalintis ir su kitais įrenginiais. ZTE išmaniuosius telefonus su MEZON interneto planu galima įsigyti ir už 0,01 EUR.

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras  sėkmingai plėtoja spartų ir kokybišką MEZON 4G LTE interneto ryšį Lietuvoje ir teikia jį devyniuose šalies miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje, Alytuje, Utenoje,  Anykščiuose ir Telšiuose. Šiais metais planuojama pastatyti per 400 bazinių LTE stočių įvairiuose Lietuvos miestuose. Metų pabaigoje MEZON 4G LTE ryšis bus užtikrintas daugelyje miestų ir miestelių.

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau