„Meizu Super mCharge“ technologija leidžia įkrauti išmaniuosius telefonus vos per 20 minučių

Per keletą pastarųjų savaičių kinų bendrovė „Meizu“ ne kartą sakė, kad parodoje MWC 2017 pristatys kai ką neįtikėtinai greitą – daug kartų greitesnį už „Samsung Galaxy S7“ ir „Huawei Mate 9“. Vartotojai nusprendė, kad kalbama apie greito įkrovimo funkciją, ir jie buvo teisūs. Naujas „Meizu“ kūrinys buvo  pavadintas „Super mCharge“. Gamintojo atstovai tikina, kad ši technologija leidžia įkrauti išmanųjį telefoną nuo nulio iki 100% vos per 20 minučių. Norėdami tai padaryti, jie naudojo 11V/5A įkroviklį.

Šią technologiją naudojanti baterija įkaista tik iki 39 laipsnių Celsijaus. Žinoma, kad greitas įkrovimas neigiamai veikia baterijų ilgaamžiškumą, tačiau „Meizu“ tikina, kad naudojant „Super mCharge“, 3000 mAh akumuliatorius po 800 įkrovimo ciklų išlaiko 80% savo pradinės talpos. Taigi, bent dvejus metus, vartotojas nepastebės autonomijos pablogėjimo.

Tikėtina, kad naujoji kinų technologija bus naudojama naujuose „Meizu“ išmaniuosiuose telefonuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau