„Meizu Pro 7“ su lenktu ekranu pasirodė nuotraukoje

Kinų bendrovė „Meizu“ šiemet gali nebūti tokia dosni naujienomis kaip praeityje, ir mes pamatysime tik 6 naujus jos išmaniuosius. Bent jau už tai pasisako informacija iš bendrovės planų žemėlapio, kuris praėjusių metų pabaigoje nutekėjo į internetą. Turbūt, vienu iš labiausiai lauktų prietaisų taps flagmanas „Meizu Pro 7“. Dar neanonsuotas išmanusis šiandien viešai pasirodė mėgėjiškoje nuotraukoje.

Jei tikėsime nuotraukos autentiškumu, tai pagrindiniu „Meizu Pro 7“ bruožu bus lenktas ekranas. Baltas išmanusis telefonas pagamintas „Meizu“ firminiu stiliumi ir turi daugiafunkcinį mygtuką „mBack“ su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu. Nepaisant išlenktų kraštų, juodas ekrano rėmelis neišnyks. Akivaizdu, kad prietaisas veikia valdomas „FlyMe 6“ sąsajos, tačiau yra ir papildomų funkcijų, kurių anksčiau nebuvo programinės įrangos beta versijoje.

Naujausi gandai leidžia tikėtis titano korpuso, 5,7 colių ekrano su 4K raiška, 10 branduolių lusto „Helio X30“, 4/6/8 GB RAM, 64/128/256 GB vidinės atminties ir 12 megapikselių galinės kameros su „Sony IMX362“ jutikliu.