„Meizu M3 Max“ – padidinta M3E kopija arba eilinis nusivylimas

Bendrovė „Meizu“ surengė spaudos konferenciją, kurios pagrindiniu akcentu tapo 6 colių planšetofonas „Blue Charm Max“ (Meilan Max), kuris tarptautinėje rinkoje bus platinamas su „Meizu M3 Max“ pavadinimu. Šis išmanusis telefonas buvo daugelio prekės ženklo gerbėjų beveik paskutine viltimi šiemet pamatyti kažką tikrai vertą dėmesio. Ir jei jūs esate vienas iš jų, turime jus nuvilti – „Meizu“ ir vėl susimovė.

Meizu M3 Max

„Meizu M3 Max“ dizainas

Planšetofonas „Meizu M3 Max“ yra praėjusį mėnesį pristatyto išmaniojo „Meizu M3E“ (M1E, Blue Charm E) padidinta kopija tiek išore, tiek technine įranga. Naujiena gavo taip pat atrodantį metalinį korpusą su plastikiniais intarpais antenoms viršuje ir apačioje, kurio matmenys padidėjo, siekiant patalpinti nuo 5,5 iki 6,0 colių išaugusį ekraną. Naudojama IPS matrica (GFF technologija) su Full HD raiška ir 450 nitų maksimaliu ryškumu, o nuo pažeidimų ją saugo 2,5D stiklas.

Meizu M3 Max

„Meizu M3E“ matmenys lygūs 163.4х81.6х7.9 mm, o sveria jis 189 g.

„Meizu M3 Max“ techninės specifikacijos

Už „Meizu M3 Max“ darbo našumą atsakingas 8 branduolių procesorius „Helio P10“ (MT6755M) su 1,8 GHz dažniu, kuris yra naudojamas ir „Meizu M3 Note“, ir „Meizu M3E“. Šio lusto galimybės yra gana ribotos ir jis tikrai nepretenduoja į srities lyderio titulą, todėl mobiliųjų žaidimų mėgėjams išmaniuosius su „Helio P10“ reikėtų aplenkti iš tolo.

Naujiena gavo 3 GB RAM, kurie 2016 metasi jau tapo norma, o vidinės atminties talpa yra 64 GB, be jokių papildomų konfigūracijų. Vietoj vienos SIM yra galimybė įdiegti atminties kortelę.

„Meizu M3 Max“ savininkas fotografijos poreikius galės patenkinti naudodamas 13 megapikselių pagrindinę kamerą su „Sony IMX258 Exmor RS“ jutikliu, PDAF fokusavimo sistema, penkiais lęšiais su F/2.2 diafragma. Priekinė kamera turi 5 MP jutiklį, 4 lęšių optiką ir F/2.0 diafragmą.

Planšetofonas gavo 4100 mAh akumuliatorių, kurio, pasak gamintojo, pakaks 9 valandoms nepertraukiamo naudojimosi navigacija arba daugiau nei 10 valandų vaizdo atkūrimo metu.

„Meizu M3 Max“ turi gamintojui įprastą pirštų atspaudų skenerį mTouch 2.1, įmontuotą į žemiau ekrano esantį mechaninį mBack mygtuką. Be to, gamintojas savo pirmąjį šešių colių planšetofoną aprūpino greito įkrovimo funkcija mCharge 3.0 su 24 vatų (12V / 2A) didžiausia galia.

„Meizu M3 Max“ kaina

Kinijoje už „Meizu M3 Max“ prašys 255 $ ir tai nedžiugina, kadangi už šią sumą galima nusipirkti planšetofono „Xiaomi Mi Max“ versiją su tuo pačia atminties talpa, bet su procesoriumi „Snapdragon 652“ ir 4850 mAh akumuliatoriumi. Tiek pat kainuoja ir pagrindinė „Nubia Z11 Max“ versija su tuo pačiu „Helio P10“ lustu, ta pačia atminties talpa (3 GB + 64 GB), tačiau įdomesne kamera ir „Super AMOLED“ ekranu. Dar geresnis pasirinkimas būtų įsigyti „Xiaomi Mi Max“ versiją su 3 + 32 GB konfigūracija ir „Snapdragon 650“ procesoriumi, nes rytoj Kinijoje jo kaina nukris iki $ 195. Jūs gausite galingesnį prietaisą su talpesne baterija ir infraraudonųjų spindulių prievadu už gerokai mažesnę kainą.

meizu-m3-max-colors

„Meizu M3 Max“ bus galima įsigyti nuo rugsėjo 12 d. Planšetofono korpusą bus galima iš keturių spalvų – pilkos, sidabro, rožinės ir aukso. Dirbs jis valdomas „FlymeOS“, kuri sukurta remiantis „Android 6.0“.