Lygiagretaus vairavimo sistema – optimizuoja žemdirbių darbus

Ūkininkai – ne tik Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio ateitį kurianti bendruomenė, kuri pasirūpina visuomenės poreikiu valgyti ne tik sveikai, tačiau taip pat ir skaniai. Džiugu, kad inovatyvios technologijos atveria kelius žemės ūkio produkcijos kiekius užauginti didesnius, svarbiausia, ekologiškai, taip nesumažinant agrarinės kultūros naudos. 

Viena tokių sistemų yra lygiagretaus vairavimo. Norite sužinoti plačiau? Apsilankykite www.iagro.lt.

Inovatyvumas pasiekiamas ranka

Šiuolaikiniai sprendimai padeda automatizuoti įvairius darbus, kurie yra susiję su žemės ūkiu, taip užtikrinti didesnį derlių, galiausiai, mažesnes investicijas. Taigi, nauda – ne tik ūkininkams, tačiau taip pat ir visuomenei. Novatoriškas navigacinės sistemos pritaikomumas atitinka ne tik didelių, tačiau ir mažų ūkių poreikius, kadangi įrangos dera prie praktiškai bet kokios technikos. Pagerinti darbo našumą nėra sunku. Pirmiausia reikia domėtis galimybėmis, kurios auga kasmet.

Trimble GPS sistemos

Žinoma, augant poreikiui – didėja ir pasiūla, tad ūkininkai bei žemdirbiai turėtų domėtis naujovėmis, kurios savo funkcionalumu geriausiai atitinka būtent jų poreikius. Trimble GPS lygiagretaus vairavimo sistemos pasižymi itin dideliu tikslumu ir tuo pačiu didesniais, tikslesniais rezultatais. Optimizuodami darbus ūkininkai gali sutaupyti daug laiko, tad plėsti kitas verslo sferas ir taip maksimaliai pagerinti našumą.

Trimble lygiagretaus vairavimo navigacinės sistemos tikslas yra suteikti galimybę vairuotojui visą dėmesį skirti pačiam vairavimo procesui, o ne susikoncentruoti į padargų poziciją. Taip galima maksimaliai išdirbti visą lauką, užtikrinti našų sėjimą, tręšimą, purškimą bei kitas priemones ir metodus, kurie prisideda prie našaus augalo augimo.

Patikimos prekybos vietos

Pradėjus ieškoti tokio tipo navigacinės sistemos susidursite su gana plačia jų pasiūla. Kai kurie modeliai kainuoja kur kas pigiau nei matoma standartinė rinkos kaina. Žinoma, kad daugeliui kyla klausimas – kodėl? Didelė tikimybė, kad tokios GPS sistemos nėra sertifikuotos, jos parduodamos nelegaliai, tad negalite būti tikras dėl kokybės. Taigi, tuomet net ir maža investicija – visiškai neatsiperka, kadangi didelė tikimybė, kad įranga veiks ne taip, kaip turi, neveiks visai, o atgauti investuotus pinigus bus labai sunku, o kai kuriais atvejais net ir neįmanoma.